www.novograd.osp-ua.info

Заява
19.02.2014

Ми, депутати Новоград-Волинської міської ради, члени виконавчого комітету від імені жителів міста, які довірили нам представляти міську громаду, з великим занепокоєнням констатуємо, що Україна стоїть на межі громадянської війни. Відсутність політичної волі в Президента, безпорадність парламенту, бездіяльність уряду – призвели до чергового кровопролиття в центрі столиці, наростає жорстоке протистояння на місцях. Заручниками ситуації стають органи місцевої влади, збройні сили, правоохоронні органи і громадяни України.
 
Ми вимагаємо від Президента України, Сторін протистояння негайно припинити бойові дії проти власного народу, відвести „беркут“ та внутрішні війська в казарми.

Вкотре наголошуємо, що єдиний легітимний вихід із ситуації – це налагодження конструктивного діалогу, прийняття відповідних рішень,  оголошення дострокових президентських і парламентських виборів. Треба дати народу України можливість обрати таку владу, яку він заслуговує. Тільки так ми збережемо цілісність нашої рідної держави і суспільний мир.
 
Звертаємось до міських правоохоронців, командування військового гарнізону в цей вирішальний для України час не виконувати злочинних наказів,  ні в якому разі не застосовувати зброю проти народу.
 
Звертаємося до новоград-волинців, керівників політичних партій і організацій зберігати спокій, не допустити провокацій зі сторони окремих „гарячих голів“. Найдорожче, що ми можемо втратити – це життя наших співгромадян.
 
Новоград-Волинська міська рада та її виконавчі органи, правоохоронні органи і надалі докладатимуть усіх зусиль для нормального життєзабезпечення територіальної громади міста.
 
 
Будьмо мудрими і сильними.  Разом ми переможемо!
 
                       
   Затверджено на зборах депутатів міської ради,  
членів виконавчого комітету міської ради за участі 
представників органів державної влади, місцевого

самоврядування та громадськості.
 
 
                      19 лютого 2014 року
                   м.Новоград-Волинський 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua