www.novograd.osp-ua.info

Новоград-Волинський: Робочі зустрічі та наради міського голови
14.02.2014

Міський голова зустрівся із керуючим будинками ОСББ „Зелені“ Віктором Пелешком. Зазначалося, що за 2 роки власними зусиллями об’єднання та коштами мешканців організовано ремонти у під’їздах, дахів, внесені зміни до Статуту об’єднання, стабілізовано морально-психологічну ситуацію, що позитивно відображається на діяльності ОСББ. Вдалося пережити та виграти у відповідачів за цей час понад 10 судових претензій.
 
Подякувавши Віктору Миколайовичу за роботу, Загривий В.І. побажав проявляти більше наполегливості, конструктивності у роботі. ОСББ підтримало ініціативу міського голови щодо створення музею „зелених“. З історією цього одного із найстаріших мікрорайонів міста пов’язано чимало цікавих подій та постатей. Його будували, в різні часи тут проживали відомі військові, які проходили службу в колишній дивізії. За словами керуючого будинками в приміщенні ОСББ „Зелені“ є для цього і відповідна кімната.
 
Міський голова привітав начальника Галину Громико та весь трудовий колектив автовокзалу із 49 річницею від дня відкриття та побажав подальших успіхів у діяльності та наданні необхідних транспортних послуг новоград-волинцям і гостям нашого міста. Ця установа була створена у 1965 році, постійно модернізувалася і наразі будівля автовокзалу стала справжньою окрасою міста.
 
Протягом тижня міський голова продовжував проведення співбесід із посадовцями міської радищодо виконання ними прийнятих рішень та доручень. Працівники органів місцевого самоврядування отримали від Загривого В.І. чимало зауважень і рекомендацій щодо поліпшення їх роботи, а головне, відповідального ставлення до неї, а також до розгляду звернень новоград-волинців до міської влади.
 
 
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua