www.novograd.osp-ua.info

Новоград-Волинський: На вічному шляху до Шевченка
14.02.2014

У кожного народу, нації є великі митці, чиї імена крізь століття не згасають і стають безсмертними. Саме великий Кобзар символізує душу українського народу і його гідність. Заходи на вшанування пам'яті видатного українця в центральній міській бібліотеці ім. Юрія Ковальського відбуваються не вперше. Щороку у продовж усього березня тривають найрізноманітніші події, участь у яких беруть і діти, і дорослі.
 
У 2014 році цикл заходів до шевченківських днів почали раніше. 13 лютого в бібліотеці пройшла зустріч з учнями ЗОШ№3, присвячена 200- річчю з дня народження великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. Захід розпочали розповіддю про той період, коли Тарас Шевченко перебував на Житомирщині. Наш край має свій гідний вклад в дослідження життєвого шляху нашого генія і пророка, у вшанування його пам'яті. Також для учнів провели огляд літератури, яка була представлена на книжково-ілюстративній виставці «Пам'ятає сина Україна».
 
Великий Кобзар геніально володів не тільки пером, а й пензлем. Присутнім розповіли цікаві факти з життя Шевченка як талановитого художника, провели огляд репродукцій його картин та офортів. Вкінці зустрічі діти взяли участь у своєрідному флешмобі, коли«вплітали» квіти у вінок Кобзарю.
 
Такий широкий спектр заходів дає змогу втілювати ідеї Шевченка в життя і виховувати дітей справжніми
патріотами.
 
 
Мельник Т.М.,
завідуюча відділом обслуговування ЦМБ

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua