www.novograd.osp-ua.info

На чолі Новоград-Волинського міськрайонного суду – новий керівник
13.02.2014

За повідомленням Вищої ради юстиції України нею ухвалено рішення щодо низки призначень на адміністративні посади в судах 16 регіонів України. 
  
Зокрема, за словами Голови ВРЮ Олександра Лавриновича, з призначень, що відбулися 11 лютого, в судах Житомирської області  призначено 4 судді на керівні посади у Ємільчинському, Андрушівському, Олевському районних судах. Суддя Мозговий Володимир Борисович був призначений на посаду голови Новоград-Волинського міськрайонного суду.
  
Відповідно до Закону України «Про судоустрій і статус суддів», голови судів та їх заступники призначаються на посади строком на п'ять років із числа суддів цього суду та звільняються з посад Вищою радою юстиції за поданням відповідної ради суддів. Суддя не може обіймати одну адміністративну посаду відповідного суду більш як два строки підряд.
  
Окрім того, Вища рада юстиції внесе низку подань Президентові України про призначення суддями вперше 24 кандидатів, а також подання Президентові України та Верховній раді України про звільнення за загальними обставинами, у зв’язку з поданням заяви про відставку, 38 суддів.
 
У Житомирській області чотири судді подали заяви про відставку.
 
 За матеріалами офіційного сайту ВРЮ
 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua