www.novograd.osp-ua.info

У Новограді-Волинському відбувся турнір з волейболу
13.02.2014

8 лютого, відбувся традиційний міськрайонний турнір з волейболу серед чоловічих команд, присвячений 25-ій річниці виведення військ з Афганістану і вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
 
Цього року у змаганнях брали участь шість команд, які змагались у двох підгрупах. Перша – команда ДП «Новоград-Волинський ДЛМГ», військова частина 04-09, команда с. Несолонь. Друга – «Новобуд Капітал», «Норма Пласт» і ДЮСШ м. Новоград-Волинський.
 
Розпочались змагання із відкриття, на яке завітали голова РДА С. І. Лавренюк, заступник міського голови В. А. Костюк, голова спілки ветеранів афганської війни Ю. М. Шевчук і його бойові друзі. Кожен із присутніх виступив із привітальним словом. А потім – свисток головного судді (В. В. Стародуба) – і м’яч перелітає через сітку.
 
Змагання тривали майже цілий день. Усе завершилось перемогою команди «Новобуд Капітал», яка у фінальному матчі зустрілась із командою ДП «Новоград-Волинського ДЛМГ». З рахунком 2:1 перемогла команда району «Новобуд Капітал». Хоч це і збірна команда, спортсмени грали як єдине ціле і відстояли честь району, обігравши військову частину.
 
Третю позицію із рахунком 2:0 посіла команда «Норма Пласт».
 
Переможці отримали грамоти, грошові премії і кубок. Спонсором змагань були благодійний фонд Литвина «Майбутнє Полісся» і райдержадміністрація.
 
П. ПОДКАУРА,
головний спеціаліст відділу сім’ї, молоді
і спорту райдержадміністрації.
 
 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua