www.novograd.osp-ua.info

У Житомирській області з’явився новий провайдер: компанія Ахметова буде надавати послуги цифрового телебачення
13.02.2014

Компанія «Діджітал Скрінз» (відеосервіс Oll.tv, що входить до складу холдингу «Медіа Група Україна» і надає послуги інтернет-телебачення за технологією OTT), стає IPTV-провайдером, який працюватиме через мережу оператора «Укртелеком». 5 лютого Національна рада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення про видачу ТОВ «Діджітал Скрінз» семи ліцензій IPTV-провайдера.
 

 

Компанія проліцензувалася як IPTV-провайдер на території семи областей - Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Харківської.
 
Територія надання послуги обмежується окремими містами - обласними центрами та містами з населенням від 10 тисяч осіб. Відповідно, ліцензійний збір для «Діджітал Скрінз» по кожній ліцензії розраховуватиметься для кожного міста окремо, а потім сумуватиметься. Наприклад, у Житомирській області «Діджітал Скрінз» працюватиме в дев'яти містах, ліцензійний збір становитиме 195 тис. 880 грн.
 
Оператором IPTV-мережі є «Укртелеком», з яким «Діджітал Скрінз» підписала відповідну угоду (обидві компанії належать одному бенефіціару - Рінату Ахметову). Компанія розраховує на абонентську базу «Укртелекому» в містах з населенням понад 10 тисяч осіб по всій Україні. Провайдер розглядає можливість розширення кількості операторів мережі, однак поки що оператор один - «Укртелеком».
 
Пакет програм складається з універсальної програмної послуги (це понад 30 каналів) плюс додаткових 25 каналів. Абоненти зможуть приймати їх через оптоволоконні мережі «Укртелекому» з допомогою сет-топ-боксів. Вартість пристроїв коливається від 400 до 800 грн. «Діджітал Скрінз» планує субсидувати абонентів, надаючи сет-топ-бокси в оренду (за подібною моделлю працює провайдер цифрового кабельного телебачення «Воля-кабель»).
Компанія планує розпочати надання послуг через 5-6 місяців після отримання ліцензії - цей час необхідний для завершення технічного забезпечення і запуску технології.
 
 
«Телекритика»

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua