www.novograd.osp-ua.info

На черговому засіданні виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради
12.02.2014

12 лютого 2013 року  під головуванням міського голови Володимира Загривого відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради.  На початку Загривий В.І. вручив Подяки Світлані Назаровій і Валентині Мосійчук - начальнику фінансово-бухгалтерського відділу та інженеру з технагляду управління ЖКГЕ та КВ міської ради, Михайлу Макарчуку – начальнику ЦНАПу, ведучому „Підсумків тижня“, Віктору Пилипюку - інспектору з реклами КП „Новограджитлосервіс“, оголошені    за підсумками минулого року за значний внесок у соціально-економічний розвиток міста.

З метою контролю за виконанням своїх доручень  міський голова звернув увагу запрошених на засідання посадовців на активізацію роботи щодо оформлення фасадів будівель, терміновому проведенні очистки ливневої каналізації на вулиці Гагаріна, контролі за наповненням міської казни коштами від оренди комунального майна.
  
Під час засідання виконкому розглянуто та затверджено всього 12 рішень.  Зокрема, про захист прав та законних інтересів дитини, поточне будівництво, встановлення режиму роботи торгових та інших об’єктів у місті. Відповідним рішенням 23 мешканцям міста за результатами їх звернень надано разової грошової допомоги на загальну суму 6050 гривень. У зв’язку з необхідністю підтримання   належного благоустрою   виконавчий комітет міської ради зобов’язав управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради   забезпечити в 2014 році впорядкування площі Тараса Шевченка. Зокрема, заплановано висадку дерев та квітів; встановлення нових лав для відпочинку, урн для сміття; відновлення естетичного вигляду пам’ятника Шевченку Т.Г. Виконавчий комітет звернувся до керівництва автовокзалу з проханням слідкувати за чистотою прилеглої до нього території, щоби    в належному   стані був благоустрій площі Тараса Шевченка та   пам’ятника.
 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради
 
 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua