www.novograd.osp-ua.info

У Новоград-Волинській ЗОШ №9 відбувся тренінг «Ввічливість – школа життя»
12.02.2014

5 лютого в ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9 м. Новограда-Волинського було проведено тренінг «Ввічливість – школа життя». У ньому взяли участь учні 7 –А класу, а також класний керівник Білецька Л. Д., заступник директора з виховної роботи Васянович Ж. М., та керівник гуртка «Спортивного орієнтування» Свидинюк Р. С. Тренінг провела  Олена Костюк, завідувачка методичним відділом ПДМ, керівник гуртка «Школа лідера». Учасники тренінгу говорили про проблеми суспільного характеру, а також мали змогу поспілкуватися на різні  життєві теми. Вони презентували основні моменти свого повсякденного життя у розділі «Знайомство» та «Презентація команд». 
 

 

Дуже важливим у процесі роботи тренінгу було навчитись працювати в команді, вміти зрозуміти думку товариша і розвинути її, «іти в ногу» та підтримувати один одного. Цікавою була робота на визначення ввічливості учнів. Потрібно було написати кожній команді якнайбільше ввічливих слів, не повторюючи їх, цей конкурс проходив під назвою «Ввічливі слова», «Коло спілкування». 
         
Олена Євгеніївна провела конкурс «Живий мікрофон», у якому учні мали змогу познайомились з принципами журналістської діяльності. У ролі журналіста виступав Миколай Прохор, який брав інтерв’ю не тільки у своїх однокласників, а й у вчителів, які були присутні на тренінгу. Прозвучали цікаві, неординарні питання від учня: «Чи можуть бути ввічливими усі люди?», «Яку людину ви вважаєте ввічливою?», «Чи модно бути ввічливим?»…  

Ситуативні завдання, які були розіграні учнями на сцені класу, завжди є тим моментом, який створює невимушену атмосферу для спілкування та допомагає краще зрозуміти один одного. Це зближує та вчить відповідальності за свої вчинки, що дуже потрібне у командній роботі.
 
Отримані  знання, вміння і навички на цьому тренінгу допоможуть учням ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9, реалізувати як вже напрацьовані «проекти життя», так і реалізовувати інші - свіжо набуті навички, тим самим, наповнюючи своє життя яскравими подіями та змістовним проведенням свого дозвілля.
 
Протягом тренінгу всі його учасники, від малого до великого, отримали масу задоволення.
 
Також хочеться висловити слова вдячності Костюк О. Є. та Свидинюку Р. С. за цікаву та змістовну зустріч, а також за підтримку та довіру.
 
 
                                                                                                  
Колектив гуртка «Юний журналіст»
 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua