www.novograd.osp-ua.info

Новоград-Волинський: іде реєстрація майбутніх студентів на ЗНО
10.02.2014

Новоград-Волинці, які бажають у 2014 році вступити до вищого навчального закладу, повинні зареєструватися для проходження зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).
 
За інформацією Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти на 10 лютого з міста Новограда-Волинського зареєструвалися 86 абітурієнтів (найбільше на українську мову, історію України, математику та біологію). 
 
Реєстрація для проходження зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 3 січня по 5 березня 2014 року. Протягом цього часу бажаючі взяти участь у тестуванні повинні поштою надіслати комплект документів до регіонального центру оцінювання якості освіти. Основний комплект документів має містити заяву-реєстраційну карту, яка формується за допомогою спеціальної програми (формується у режимі ОN-лайн в мережі Інтернету), копію паспорта або свідоцтва про народження, оригінал довідки з місця навчання або копію атестату.
 
Підтвердженням факту реєстрації для участі в ЗНО є Сертифікат, який надсилається абітурієнту рекомендованим листом. Якщо протягом трьох тижнів з моменту відправлення реєстраційних документів абітурієнт не отримає Сертифікат або лист з відмовою в реєстрації, необхідно звернутися до відповідного регіонального центру за телефоном інформаційної підтримки. Зміни до реєстраційних даних або відмову від проходження ЗНО можна надіслати лише до 19 березня 2014 року.
 
Кожен абітурієнт матиме право на складання тестів не більше як із чотирьох предметів. Зовнішнє незалежне оцінювання бажаючих вступати в 2014 році до вищих навчальних закладів буде проводитися з таких предметів: українська мова і література, історія України, всесвітня історія, математика, біологія, географія, фізика, хімія, російська мова, світова література, одна з іноземних мов (за вибором): англійська, німецька, французька, іспанська.
 
Особи, які виявили бажання пройти ЗНО, але за релігійними переконаннями не можуть взяти участь у тестуваннях, що відбуваються в окремі дні (згідно з графіком проведення ЗНО-2014, тестування з географії проводиться у суботу 14 червня 2014 року), мають право проходити зовнішнє оцінювання з цього предмета під час додаткової сесії.
 
У регіональному центрі оцінювання якості освіти просять не відкладати реєстрацію на останні дні, щоб не створювати додаткових незручностей та проблеми як для абітурієнтів, так і для працівників центру.
 
 
Павло ЛІНЕВИЧ
завідувач інформаційно-методичний центр

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua