www.novograd.osp-ua.info

У Новограді-Волинському триває робота над створенням звягельського енциклопедичного довідника
07.02.2014

Перший етап роботи, найважчий і найвідповідальніший, - це визначення персоналій за відповідними критеріями, написання про них невеличких статей. За певними напрямками діяльності узагальнюють матеріали про цих особистостей 17 учасників редакційної групи видання.   Наразі знайдено чимало імен наших знаменитих земляків, про які було   невідомо або відомо лише вузькому колу людей.

Місцеві ЗМІ розпочали знайомити новоград-волинців із такими особистостями. 6 січня 1995 р. під час бойових дій у Чеченській війні загинув наш земляк майор Ігор Олександрович Корнієнко. Він народився 15 березня 1964 р. в Новограді-Волинському. Що ми знаємо про нього? У 1985 році закінчив Бакинське вище загальновійськове училище. Згодом командував взводом і ротою в розвідувальному батальйоні, був командиром батальйону.
 
За мужність і героїзм, виявлені під час виконання спеціального завдання йому посмертно присуджено звання Героя Російської Федерації та медаль «Золота Зірка» під № 165. Поховали героя у Волгограді. Пошуки його рідних в Новограді поки що не дали результатів. Хочеться вірити, що хтось із наших земляків згадає цю родину, самого Ігоря. Може, він ходив в одну із місцевих шкіл, і хтось згадає свого однокласника. Інформацію можна передати Ліні Наумець, голові редакційної групи Енциклопедичного довідника.
 
 
Відділ інформації та зв’язків з
громадськістю міської ради
 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua