www.novograd.osp-ua.info

Школярі Новограда-Волинського підтримали благодійний проект допомоги міському тимчасовому притулку для бродячих тварин
07.02.2014

Дуже схвально, коли ініціаторами та учасниками доброчинних справ в місті є діти. Не залишилося без уваги школярів міських шкіл повідомлення про труднощі, які переживає тимчасовий притулок для бродячих тварин. Створювався цей заклад за участі небайдужих новоград-волинців. Тепер перебування в ньому „братів наших менших“ підтримується також завдяки благодійництву.
 

 

Як інформує шкільний сайт учні дев’ятої школи долучилися до благодійного проекту. Ініціатором доброчинства виступили   волонтери школи, які активно в позаурочний час разом із вчителькою Ларисою Федорчук допомагали притулку. Всі  класи активно включились в процес збору коштів для вирішення проблем бездомних тварин, які утримуються в установі.

Активісти та волонтери ЗОШ №9 власноруч передали зібрані кошти на утримання собак, адже через обмежене фінансування мешканцям притулку катастрофічно не вистачає їжі. На сьогоднішній день благодійна акція   не закінчується. Школярі   запрошують усіх бажаючих учнів, вчителів та батьків до співпраці та фінансової допомоги притулку і радять побувати тут, де можна отримати ще й багато позитивних емоцій.

6 лютого делегація від загальноосвітньої школи № 10 на чолі з директором Володимиром Федорчуком передала зібрані школярами кошти та деякі продукти на утримання притулку.
 
Керівник громадської організації „Оберіг“ Валентина Захарчук разом із своїми вихованцями   дякує всім, хто надає їм допомогу та сподівається, що лави доброчинників будуть лише збільшуватися.

 
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради
 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua