www.novograd.osp-ua.info

У Новоград-Волинській ЗОШ №2 проходив тиждень антиалкогольної та антинаркотичної пропаганди та стартувала акція «16 днів проти насилля»
04.12.2013

Протягом 25-29 листопада у загальноосвітній школі №2 проходив тиждень антиалкогольної та антинаркотичної пропаганди, в рамках якого було проведено ряд заходів. Члени шкільного парламенту організували акцію «Ми за здоровий спосіб життя», розповсюджували агітаційний матеріал «Шкідливі звички – шлях у безодню». Вчителі фізкультури провели змагання з піонерболу на паралелях 5-8 класів під гаслом «Спорт – здоров’я, спорт це сила». Учні 5-7 класів взяли участь у конкурсі малюнків «Це не сон. Ні – шкідливим звичкам». Шкільний психолог провела анкетування учнів 9-11 класів щодо вживання молоддю наркотичних речовин, алкоголю, тютюнопаління, обізнаності з питань ВІЛ СНІДу.

25 листопада у школі №2 стартувала акція «16 днів проти насилля». На підтримку цієї акції було організовано тематичну виставку книг у бібліотеці, зустріч з начальником Відділу кримінальної міліції у справах неповнолітніх Швайківським Р.А., конкурс малюнків «Щаслива родина – щаслива дитина», зустріч дівчат 10-11 класів з лікарем-гінекологом Голояд І.Р., акцію «Ми – проти СНІДу», відеолекторій «Станція призначення – життя». З профілактичною пропагандою учнів 8-10 класів з питань ВІЛ СНІДу 2 грудня побували у школі волонтери міського медичного коледжу.

Акція триває. Її головне завдання - привернення уваги учнів до проблеми подолання насильства в сім’ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків та інших проявів насильства.


ЗОШ №2
 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua