www.novograd.osp-ua.info

У Новоград-Волинському Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів пройшов захід присвячений Міжнародному дню інвалідів
04.12.2013

 

Інваліди – це не просто категорія людей. Це окремі - життя, трагедії, людські надії на те, що все буде добре. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти. І хто допомагає. Переймаючись буденними проблемами ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я. Кожен день у житті людей з особливими потребами, наповнений прагненням пристосуватися до самостійного життя у суспільстві, самовдосконалення, привносити радість собі та оточуючим. І незважаючи на деякі невдачі та смуток, надія на краще полегшує існування в суспільстві та не залишає їх. Головне для них, що життя – є, і воно продовжується.
 
3 грудня 2013 року в Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів пройшов захід присвячений Міжнародному дню інвалідів. Відбувся чудовий концерт за участі вихованців «Школи Лідера», при палаці шкільної молоді. Концерт був організований для дітей, котрі на даний момент проходять курс соціальної реабілітації в Центрі.
 
На заході були присутні директор Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Ольга Буковська, яка закликала всіх присутніх не забувати про те, що поруч з нами живуть діти-інваліди і вони потребують допомоги та уваги і пам’ятати про це слід не тільки у день 3 грудня, а й протягом цілого року. Начальник управління праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради Лариса Шутова наголосила, що відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед інвалідами, які потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста – а саме Валентина Константинова, побажала всім терпіння та наснаги, а також вручила дітям–інвалідам благодійні подарунки. Благодійний фонд Литвина „Майбутнє Полісся“ надав діткам чудові подарунки.


Ольга Буковська
директор Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua