www.novograd.osp-ua.info

У Новограді-Волинському визначено план першочергових дій з ліквідації підтоплень на території міста
11.07.2013

 

10 липня відбулася нарада щодо реалізації плану першочергових дій з ліквідації підтоплень на території міста. Секретар міської ради Василь Михальчук ознайомив присутніх на зібранні  відповідальних працівників виконавчого комітету міської ради та відповідальних депутатів міської ради з закріпленою за ними територією.
Начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Василь Лень детально роз’яснив алгоритм дій, під час обстеження підтопленої території. З  виходом на об’єкт підтоплення необхідно буде в першу чергу визначитись з причинами підтоплення будинку чи вулиці та надати в управління ЖКГЕ та КВ письмові пропозиції щодо ліквідації підтоплення. За необхідністю провести збори мешканців вулиці на предмет колективного вирішення питання та часткового фінансування. При необхідності надавати інформацію відділу земельних відносин Новоград-Волинської міської ради та інспекції благоустрою для притягнення порушників земельного законодавства та правил благоустрою до адміністративної відповідальності. Для залучення спеціальної техніки та забезпечення матеріалами для ліквідації підтоплення потрібно надавати заявку в управління ЖКГ,Е та КВ міської ради. При можливості залучати організації, та мешканців підтоплених домоволодінь для проведення робіт з ліквідації підтоплення об’єкта.
Досить жваво та емоційно проходила нарада, депутати міської ради ділилися зі своїми проблемами та напрацюваннями з даної проблеми та вносили ряд пропозицій.
 
Підсумовуючи Василь Іванович наголосив, що проведення таких нарад стане регулярним і вже через два тижні відбудеться чергове зібрання для підведення перших підсумків щодо дій з ліквідації підтоплень на території міста.
 


 
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради
 
 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua