Новоград-волинські медики здобули першість в обласній спартакіаді серед працівників охорони здоров’я Житомирщини
14.06.2013

Гарний спортивний результат на передодні професійного свята отримали Новоград-Волинські медики. Вони вперше за 20 років здобули першість в обласній спартакіаді серед працівників охорони здоров’я Житомирщини. Із 14 членів команди міськрай ТМО 11 спортсменів-аматорів потрапили до фінальних змагань. Зокрема, переможцем змагань із армспорту став Федір Кричковський, гарні результати продемонстрували Наталія Довбаш (швидкі шахи), Богдан Ковтунівський(гирьовий спорт), Оксана Панасюк (настільний тенсі),Роман Куриленко (шашки) та інші. Отож команда наших спортсменів-медиків серед 48 медичних колективів області виборола кубок лідера та грошову премію. Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших здобутків у спорті!