www.novograd.osp-ua.info

Від стану міського бюджету залежить стабільне функціонування галузей Новограда-Волинського
15.05.2013

13 травня відбулася робоча нарада за участі міського голови Володимира Загривого, його заступника Сергія Колотова, начальника фінансового управління Галини Смажук з питань виконання бюджету за 4 місяці цього року та перспективи виконання до кінця 2013 року. За січень-квітень доходна частина бюджету виконана на 95,4%. Загальний обсяг недовиконання становив 3,5 млн. грн.

Разом із тим надходження до міської казни зросли у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 10,1 млн. грн. або на 8,6 %. Розрахунковий показник Мінфіну України в частині власних надходжень міського бюджету забезпечений на 100,3%, понад план надійшло 59,9 тисяч грн.. В порівнянні з аналогічним періодом 2012 року ці надходження зросли на 1,6 млн.грн.. З 12 видів власних та закріплених доходів надходження не забезпечені лише з податку на доходи з фізичних осіб.

У 2013 році значно зросли обсяги соціальних субвенцій з держбюджету, в т.ч. на соціально-економічний розвиток міста, яку очікується отримати завдяки сприянню депутатів ВРУ В.М. Литвина та Ю.А. Благодиря в обсязі 50 млн. грн. А це в три рази більше, ніж фактично отримано у 2012 році.

Враховуючи соціально-економічний розвиток міста, виконання доходів до кінця року очікується на рівні 98 %, що менше планових показників на 3,8 млн. грн. Все ж за підрахунками фінансистів всі установи бюджетної сфери будуть забезпечені зарплатами, іншими першочерговими потребами. Не буде практично жодного бюджетного закладу освіти, медицини, культури, соціального закладу, котрий би не провів поточні ремонти, благоустрій, інші позитивні зміни, які назріли. Справа – за працею всіх!

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua