www.novograd.osp-ua.info

Новоград-Волинський має наукові таланти!
08.05.2013

Випадкових перемог не буває. Кожна перемога вимагає народження ідеї, тривалої підготовки, вміння вдало представити роботу, участі у різноманітних випробуваннях, наполегливої праці. Саме ці кроки проходять члени Малої академії наук, які готують та захищають власні науково-дослідницькі роботи. У 2012-2013 навчальному році успішно підготовлено та представлено на міському,  обласному та Всеукраїнському конкурсі-захисті власне наукове дослідження «Вплив серотоніну на психофізіологічні показники організму людини» ученицею 9 класу ЗОШ №3 Тюфановою Галиною. Галина стала переможцем обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у відділені хімії та біології.

На фінальному Всеукраїнському етапі конкурсу у місті Києві високоповажне журі визначило для новоград-волинської школярки 3 місце та відзначило роботу Дипломом ІІІ ступеня. Диплом підписали Міністр освіти і науки Д.Табачник, Президент Національної академії наук України Б.Патон, Президент Малої академії наук України С.Довгий.
 
Наші теплі вітання Галині!
 
Безумовно, успіх школярки у великій мірі залежить від фахової майстерності вчителя—наукового керівника. Вітаємо з вагомим успіхом керівника роботи Г.Тюфанової – Марію Володимирівну Подгальську, яка щедро діляться з учнями своїми глибокими знання, навчає азам науково-дослідницької роботи.
 
Управління освіти і науки, інформаційно-методичний центр бажають Галині та Марії Володимирівні наступних успіхів у дослідницькій роботі, навчанні, творчості та здійснення заповітних мрій!
 
 
Ольга Ільяхова, начальник управління освіти і науки Новград-Волинської міської ради
Павло Ліневич, завідувач інформаційно-методичного центру
 
 
 
 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua