www.novograd.osp-ua.info

Найкраща пісня - в Новограді
26.04.2013

21 квітня в Житомирі відбувся VII обласний фестиваль-конкурс учнівської молоді „Великодні дзвони“. Конкурс проводився з метою активації творчих здібностей старшокласників, популяризації народної та естрадної пісні, сучасної та народної хореографії, підтримання підтримки різних форм музичного фольклору, образотворчого та прикладного мистецтв. Організатор конкурсу - Житомирський коледж культури і мистецтв ім. Івана Огієнка. Участь в ньому могли брати лише молодь віком від 14 до 18 років. Оцінювало учасників компетентне журі, до складу якого увійшли відомі митці та спеціалісти галузі освіти і культури. Під час виступів, фахівці звертали увагу на виконавську майстерність конкурсантів, їхню самобутність, новизну, вміння імпровізувати, бути артистичними й оригінальними, відтворювати поетичний і музичний зміст творів, поєднувати вокальний та інструментальний фольклор, а також на здатність молоді розкриватися і доносити до глядачів свій художній образ, підтримувати його цілісність за рахунок одягу й атрибутики.
 
Талановита молодь  нашого міста тут теж показала  великий рівень майстерності та професіоналізму.  Новоград-волинці брали участь у декількох номінаціях. За результатами оцінювання кращим в номінації „Народна пісня“ став народний дитячий фольклорний ансамбль „Ордана“ міського палацу культури ім. Лесі Українки. Друге місце теж за нашим новоствореним, молодим дитячим ансамблем народної пісні „Цвіте терен“ що діє при  школі мистецтв. Керує цими колективами Заслужений працівник культури України – Віра Матвійчук. І третє місце наше! Виборов його фольклорний ансамбль Палацу шкільної молоді „Мальви“ (керівник – Галина Кучинська). Завдяки своїм хореографічним вмінням на першому місці у номінації „Сучасний танець“ ансамбль „Шахті“ ЗОШ № 5 (керівник Ольга Захарова). В номінації „Народний танець“ призове місце зайняла танцювальна група народного ансамблю пісні і танцю „Полісся“ (керівник Артур Дірко). Надзвичайно гарні враження залишив народний дитячий хореографічний ансамбль „Веселка“ (керівник - Катерина Рудакова).
 
Призові місця у номінації „Народна пісня“ зайняли учасниця ансамблю „Ордана“ Галина Голуб (ІІ місце) та учасниця ансамблю „Цвіте терен“ Ілона Ющенко (ІІІ місце). Примітним є те, що лише колектив „Ордана“  маючи в репертуарі великодню композицію відкривав гала-концерт, учасниками якого стали переможці конкурсу.
 
Загалом участь в конкурсі взяло понад 400 дітей з усієї області. Але судячи з кількості зайнятих призових місць можна з впевненістю сказати, що найкраще співають та танцюють у нас, в Новограді-Волинському!
 
 
 
Тетяна Ковалетова
Відділ інформації і зв’язків із громадськістю міської ради
 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua