www.novograd.osp-ua.info

Новоград-Волинський: Затверджено на 2013 рік перелік категорій осіб, яким забезпечується щоденний пільговий проїзд у міських автобусах
25.04.2013

25 квітня відбулося пленарне засідання 16 сесії міської ради, під час якого було затверджено 29 рішень. Депутати міської ради не підтримали пропозицію депутатів-комуністів щодо скасування рішення міської ради від 15.02.13 №364, у якому йшлося про перенесення пам’ятника В.І.Леніну на інше місце. Затверджено ряд  стратегічних документів, зокрема Програму розвитку міського пасажирського транспорту  на 2013 - 2018 роки,  Програму зайнятості населення міста до 2017 року, План дій сталого енергетичного розвитку міста   на 2013-2020 роки.

 

Рішенням міської ради від 25.04.13 № 39     затверджено на 2013 рік Перелік категорій осіб, яким   забезпечується щоденний пільговий проїзд на міських автобусних маршрутах загального користування, що курсують у режимі маршрутного таксі. До них належать: діти-інваліди та при потребі одна супроводжуюча особа, інваліди І групи та при потребі одна супроводжуюча особа,  інваліди війни; учасники бойових дій; учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, віднесені до категорії І і ІІ та потерпілі І категорії; діти з багатодітних сімей; діти-сироти; інваліди І і ІІ групи по зору.
 
Заступник міського голови Сергій Колотов щорічно у грудні має вносити на розгляд виконавчого комітету міської ради пропозиції щодо затвердження Порядку перевезень пасажирів-пільговиків  на міських автобусних маршрутах на наступний рік в залежності від розміру державної субвенції на ці цілі. Прийняте рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення. Депутати міської ради направили звернення до Кабінету-Міністрів України з проханням у два рази збільшити розмір державної субвенції на 2013 рік та якомога швидше запровадити в державі адресну допомогу пільговим категоріям населення.
 
 
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради
 
 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua