www.novograd.osp-ua.info

У Новограді-Волинському відбулися зміни вартості проїзду у міському пасажирському транспорті
02.04.2013

На позачерговому засіданні виконавчого комітету міської ради, яке відбулося 2 квітня,  розглядалися питання подальшого функціонування пасажирського транспорту в місті та вартості проїзду у міських автобусах. Після припинення роботи в місті державного автомобільного підприємства пасажирськими перевезеннями займаються приватні підприємці, якісна діяльність яких ускладнюється багатьма чинниками. Вони працюють в умовах боргових, податкових, соціальних зобов’язань. Місцевим перевізникам доводиться швидше виживати, ніж розвиватися та вдосконалювати надання послуг. Розглянувши звернення керівника транспортного підприємства ТОВ „Новоградтранссервіс” стосовно необхідності перегляду тарифу через суттєве підвищення цін на паливно-мастильні матеріали, запасні частини, підвищення мінімального рівня оплати праці, враховуючи експертний висновок у здійсненні державної регуляторної політики щодо відповідності  визначеним чинним законодавством України нормам та протокол засідання круглого столу з питань обговорення тарифу на перевезення пасажирів, виконавчий комітет міської ради погодив тариф на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування по місту   в звичайному режимі руху 2,00 грн. за одну поїздку. Таким чином проїзд у так званих „пільгових“ та „маршрутних“ автобусах для не пільгових категорій населення коштуватиме однаково - дві гривні. Рішення виконавчого комітету вступає в силу з 8 квітня 2013 року.

 
З метою недопущення призупинення пасажирських перевезень у місті, виконавчий комітет міської ради погодився з ініціативою перевізників міста та за їх рахунок встановив, що з  6 квітня 2013 року плата вартості поїздки для всіх категорій пільговиків в автобусах, що курсують на міських маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі становитиме  50%. Отож, вони платитимуть у „маршрутках“  1грн. за одну поїздку. До речі із пропозицією щодо половинної плати за проїзд не раз виступали самі ж пільговики.
  
Виконавчий комітет вирішив, що міській комісії з питань контролю за станом пасажирських перевезень та управлінню праці та соціального захисту населення міської ради у місячний термін необхідно вивчити питання запровадження талонів на проїзд пільгових категорій громадян.
  
 
Відділ інформації та зв’язків з
громадськістю міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua