www.novograd.osp-ua.info

Новоград-Волинський: Активні форми і методи навчання на уроках хімії
26.02.2013

 


Нещодавно на базі ЗОШ №8 відбувся міський семінар-практикум з хімії «Розвиток пізнавальної діяльності учнів активними формами і методами навчання хімії». Вчителі хімії загальноосвітніх навчальних закладів міста мали можливість ознайомитися із новим приміщенням школи та умовами навчання школярів. Директор ЗОШ №8 А.В. Марчук презентувала учасникам семінару досягнення учнів та педагогічного колективу. Вчитель хімії О.А. Універсал провела відкритий урок у 9 класі з теми «Ацетилен. Молекулярна та структурна формули. Фізичні властивості». Урок хімії був побудований з використанням інтерактивних прийомів та сучасних інформаційно-комунікативних технологій. Олена Андріївна продемонструвала виконання як теоретичної так і практичної частини програми з хімії. На уроці, повною мірою, реалізувалися дидактичні принципи навчання – науковість, доступність, системність, зв’язок науки з життям.
В рамках семінару-практикуму також був проведений інтегрований позакласний захід «Чорна королева або що криється за філіжанкою кави» під час якого учні з’ясували походження кави, історію поширення вживання кавового напою, вплив кави на емоційний та фізичний стан людини. Разом з тим розглядалися особливості кавового етикету та способи приготування кави.
На завершення семінару-практикуму вчителі хімії ЗНЗ Новограда-Волинського мали можливість ознайомилися з творчою лабораторією вчителя хімії О.А. Універсал та обмінятися думками з приводу особливостей організації навчально-виховного процесу з хімії в ЗОШ №8.
 
Світлана БОНДАРЧУК,
методист ІМЦ
 
 
.
 
 
 
 
 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua