www.novograd.osp-ua.info

Новоград-Волинський: День кримінально-виконавчої інспекції в МЦСССДМ
26.02.2013

З метою спільної взаємодії щодо профілактики повторної злочинності серед дітей та молоді міста, надання якісних соціальних послуг, здійснення соціального супроводу, в Новоград-Волинському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді пройшов День кримінально-виконавчої інспекції. Зокрема, відбулася спільна нарада за участю спеціалістів, фахівців із соціальної роботи МЦСССДМ та інспекторів Новоград-Волинського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції УДПС України в Житомирській обл.
Начальник КВІ Каменчук І.О. ознайомив присутніх з діяльністю установи, показниками в роботі, поділився проблемами, висловив пропозиції щодо подальших спільних дій.
Директор МЦСССДМ Борис Н.П. розповіла про мету та завдання роботи Центру, позитивно охарактеризувала співпрацю кримінально-виконавчої інспекції з міським Центром, зупинилася на роботі консультативного пункту МЦСССДМ на базі КВІ щодо запобігання рецидивної злочинності, роботі спеціалізованого формування «Служба соціального супроводу неповнолітніх та молоді, які знаходяться або повернулись з місць позбавлення волі», клубу для дітей та молоді, які засуджені до покарань без позбавлення волі «Перспектива», який діє на базі МЦСССДМ, важливості взаємодії фахівців із соціальної роботи з інспекторами щодо виявлення сімей та осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах та подальшої соціальної роботи з ними, проведення спільних соціальних інспектувань, профілактичних заходів, залучення різних державних та громадських установ, організацій до проведення соціальної роботи з засудженими.
Лише спільними зусиллями, спільною співпрацею можна досягти результативності в роботі, зниження ризику повторної злочинності, сформованості позитивного середовища для засудженої категорії дітей та молоді нашого міста.

 

Желанова А.Г.
Головний спеціаліст МЦСССДМ                                        
 
  
 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua