www.novograd.osp-ua.info

У Новоград-Волинській ЗОШ№2 пройшли заходи присвячені 142 річниці з дня народження Лесі Українки - «Лесин віночок»
25.02.2013

До Лесі моя думка лине

І серце прагне подвиг свій здійснить, 

Бо прикладом вона для мене нині

Жагою жити, і любити, і творить

Струною ніжно в серці забренить....

 

 
Українська рідна землe, щедра  ти на таланти, яких породила на світ, збагативши нашу літературу і прославивши її серед інших, подарувавши безсмертні імена поетів та письменників. Одним з найвеличніших серед них є ім’я нашої славної землячки - Лесі Українки.
«Лесин віночок» - так називались заходи, що були проведені бібліотекарем ЗОШ №2 для учнів початкової школи, присвячені 142 річниці з дня народження Лесі Українки. Адже вивченню її творчості у школі-родині приділяють неабияке значення. Учні 1-4 класів, переглядаючи презентацію, знайомились із життєвим та творчим шляхом поетеси. Читали її вірші, співали пісні та водили хороводи, які у дитинстві так любила Леся. А ще переглянули мультфільм до казки «Біда навчить». Ознайомились діти також і з виставкою книг та творчістю її мами – відомої письменниці Олени Пчілки.
Одним із найбільш захоплюючих заходів є традиційний  конкурс на краще декламування творів Лесі Українки та написання власних віршів та творів, присвячених Лесі. У цьому конкурсі беруть участь усі бажаючі учні від 1 по 11 клас, а переможці мають можливість стати учасниками обласного конкурсу читців-декламаторів, що проводиться у Палаці культури нашого міста. Не винятком став і цей рік. Переможці шкільного конкурсу стали призерами і обласного.  У молодшій віковій категорії ІІ почесне місце посіла учениця  8-А класу  Романюк Дар’я, а у старшій віковій категорії  учениця 9-А класу Тимощук Крістіна посіла ІІІ місце.
 
 

Романюк Т. В.,
зав. бібліотекою ЗОШ№2

 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua