www.novograd.osp-ua.info

Відбулося 1-ше пленарне засідання 15 сесії Новоград-Волинської міської ради.
15.02.2013

 

На початку зібрання міський голова Володимир Загривий представив новопризначених посадовців, зокрема головного лікаря центру первинної медико-санітарної допомоги - Івана Мартищука, тимчасово виконуючого обов’язки начальника Новоград-Волинського міжрайонного відділення управління служби безпеки України – Івана Сороку, директора міської централізованої бібліотечної системи Людмилу Онищук, заступника начальника, начальника відділу земельних відносин управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради Наталію Дем’яненко.
 Одним із питань, яке розглядалося на засіданні сесії було про реконструкцію частини Центральної площі міста, яким передбачено перенесення пам’ятника В.І.Леніну до скверу Слави, де він раніше і стояв. Це питання давно стояло на розгляді у міської влади, жителів міста, тому його обговорення відбувалося надзвичайно жваво. З самого ранку мітинг щодо підтримки рішення про перенесення пам’ятника організували представники громадської організації «Свобода», відстояти свою позицію прийшли і ветерани міста. І хоча більшість депутатів були налаштовані підтримати це рішення, його обговорення зайняло близько двох годин і приймалось шляхом таємного голосування.  Із закликами не приймати рішення наперекір думок ветеранів виступили депутат міської ради Костянтин Малов та голова ради ветеранів Василь Парфьонов. Натомість депутат обласної ради Петро Сербін та народний депутат України Олександр Мирний звернулися до присутніх не жити минулим, а йти у майбутнє, будувати та розвивати державу для своїх нащадків. Представники ГО «Свобода» пообіцяли віднайти кошти для демонтажу пам’ятника. Тож шляхом таємного голосування 31 депутат підтримав рішення про реконструкцію центральної частини Центральної площі Новограда-Волинського з перенесенням пам’ятника Леніну в сквер Слави, на вул.Соборності, за кошти зацікавлених осіб. Управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради визначить кращу проектну пропозицію на реконструкцію площі.   
В цілому депутатами міської ради розглянуто 18 питань, зокрема що стосуються внесення змін до міського бюджету на 2013 рік, затвердження звіту про його виконання за 2012 рік. Ряд питань було розглянуто що стосуються земельних відносин, будівництва. Затверджено «Програму охорони навколишнього природнього середовища на 2013-2016 роки» та «Програму щодо запобігання і протидії корупції в місті Новограді-Волинському на 2013-2015 роки». Детальніше про це ви можете прочитати на офіційному сайті міста, в рубриці нормативна база. Після розгляду всіх питань було заслухано декілька звернень депутатів міської ради. Зокрема голова постійної комісії міської ради з питань бюджету і комунальної власності Василь Неук зачитав звернення щодо ненормальної ситуації яка склалася в місті щодо стихійної торгівлі. Виборці скаржаться на те, що практично з землі продають продукти харчування на вул. Пушкіна – біля торгового дому та магазину «Фора», хоча поряд є спеціально облаштовані торгівельні місця. Також депутат міської ради Костянтин Малов поскаржився на нетолерантну поведінку представників громадської організації «Свобода» під час проведення акції на підтримку реконструкції центральної частини міста. Результати розгляду цих звернень будуть оприлюднені під час наступного засідання сесії, 22 лютого.
 
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua