www.novograd.osp-ua.info

Новоград-Волинський: переможці рейтингу популярності «Гордість міста 2012»
08.02.2013

Справжнім велелюдним загальноміським святом вшанування трудових, освітніх, творчих, спортивних досягнень, креативного підходу до виконання своїх службових обов’язків стало урочисте підведення підсумків соціально-економічного розвитку міста та нагородження переможців  відкритого рейтингу популярності «Гордість міста 2012», яке пройшло у великій залі міського палацу культури. Вже десятий рік поспіль новоград-волинська громада відзначає визначальні успіхи   найталановитіших земляків - як особистостей, так і підприємства, установи, організації, трудові та творчі колективи, які своїми досягненнями примножують славу рідного міста.

Цього року дещо змінено формат нагородження аби охопити якомога більше  номінантів та подякувати за трудові здобутки. Почесними гостями та учасниками цьогорішньої церемонії були   народні депутати України Володимир Литвин та Анатолій Благодир,
голова Житомирської обласної ради Йосип Запаловський. Міський голова Володимир Загривий вручив В.М.Литвину відзнаку номінації „Покровитель міста“ за те, що він, як ніхто інший, глибоко переймається долею рідного краю. На яких би посадах не перебував Володимир Михайлович, будучи політиком, державним діячем, ніколи не забував про свою малу Батьківщину. Завдяки сприянню Володимира Литвина у 2012 році на соціально-економічний розвиток міста надійшло 20,0 млн.грн. Найвищі нагороди міста В.М. Литвин вручив також колишньому керівнику Новограда-Волинського Антонюку В.М. - свідоцтво „Почесного громадянина “ та  бувшому міському голові Боровцю М.П і приватному підприємцю Савченку Л.К. - Ордени «Звягель».


Оргкомітетом визначено та затверджено рішенням виконавчого комітету 6 галузей економіки, соціального та культурного розвитку,  серед працівників яких відзначено Дипломами та символічними статуетками по 5-8 переможців.

У галузі промисловості і підприємництва кращими визнані:
ТОВ „Виробниче об’єднання „Техна“, керівник Володимир Рибінський. ТОВ є лідером в Україні з виробництва обладнання для птахофабрик та свинокомплексів. Виробниче об’єднання є лідером у впровадженні прогресивних технологій з виробництва кліткового обладнання. „Техна“ поставляє свою продукцію більше як у 24 країни світу.  
ПАТ „Новоград-Волинський хлібозавод”, керівник Сергій Портянко. На підприємстві постійно працюють над вивченням попиту споживачів, оновлюють нові види виробів. Завод має потужний резерв і може задовольнити будь-який запит по кількості та якості. Населення щодня атестує якість хлібобулочних виробів за своїми обідніми столами. Споживачі відзначають високу якість буханців та хлібин нашого хлібозаводу. 1.3. Приватне підприємство „Бісквіто-Мілк”, керівник Світлана Савчук. Основні види діяльності: оптова торгівля молочними та кондитерськими виробами, надання автопослуг, заготівля сільськогосподарської сировини з подальшою реалізацією молокопереробним підприємствам, обсяг якої склав 25,2 млн. грн.. Працює біля 40 осіб. „Бісквіто-Мілк” є сумлінним платником податків, у 2012 році сплачено до бюджету 4,3 млн. грн..
 Приватний підприємець Володимир Герус. Розпочав підприємницьку діяльність з 1995 року. Основні види діяльності: надання ліцензійних митних послуг, виготовлення виробів з бетону, надання в оренду автомобілів. За останній час продукцією підприємця було виконано ряд робіт по благоустрою міста: облаштовано міський парк, прилегла територія молодіжного центру, штабу дивізії штабу Житомирського гарнізону тощо.
Креативний господар: Валерій Перерва, керівник ТОВ „Фірма „Новофарм-Біосинтез”.     Для випуску продукції високої якості підприємство має устаткування та обладнання провідних фірм Німеччини, Італії, Швеції, зпроектоване з врахуванням усіх вимог, які ставляться до фармацевтичної промисловості. В даний час на підприємстві працює 130 висококваліфікованих працівників. Свою продукцію підприємство реалізує не тільки в Україні, а й в країни ближнього зарубіжжя, в тому числі в Казахстан та Молдову.
Популярний магазин: супермаркет „Вопак”, керівник Наталія Лось. Торговий заклад пропонує широкий асортимент (близько 10,0 тис. найменувань) якісної продукції за доступними цінами. Магазин „Вопак” – це не тільки завжди свіжі та якісні товари, а й добросусідська, дружня атмосфера. На сьогодні середня кількість клієнтів в день становить 1800 чоловік. 
 
У сфері житлово-комунального господарства та будівництва переможцями стали:
КП „Новоград-Волинськтеплокомуненерго”, керівник Людмила Тодорович. Колектив підприємства постійно працює над впровадженням заходів з енергозбереження. У 2012 році проведено капітальний ремонт міської лазні, заміну газових котлів з реконструкцією на котли з альтернативними видами палива на 2 котельнях; шість котелень підприємства працюють в автоматичному режимі без операторів. Підприємство повністю погасило борги за природний газ в сумі 9,6млн. грн.
Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків „Згода”, керуюча Людмила Сахненко. Об’єднання успішно функціонує 10 років, у 2012 році проведено ремонт 10 під’їздів в дев’ятиповерхових будинках,  покрівель, встановлено гомофонні двері в 5 під’їздах, замінено труби холодної води та каналізації. Територія дворів та квітники завжди в гарному стані.  
  Персональні номінації - „Дбайливий господар“: об’єднання співвласників багатоквартирних будинків „Роялті”, керуюча Ірина Грабовська. У 2012 році проведено ремонт покрівель, машинних відділень, балконів, встановлено пандуси, замінено електролічильники по щитових будинків. Встановлено дитячий майданчик, проведено асфальтування дворової території.
 „Робітнича майстерність“ - Віктор Міскевич, слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики КП „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“. Грамотний кваліфікований працівник, вимогливий до себе і до колег.  
 „Майстерність управління“ - Сергій Канюка, генеральний директор ТОВ „Рубін”.   У 2012 році об’єкт був зданий в експлуатацію промисловий магазин загальною площею   понад 2,0 тис. кв. м. Це сучасний, торгівельний заклад з високим рівнем обслуговування. 
 
„Освітянський олімп“:
Серед закладів нового типу: колегіум, директор Сідлецька Камілія Домініківна. Вчителі колегіуму забезпечують сталий рівень якості освітніх послуг, духовний розвиток, культуру поведінки вихованців, застосовують сучасні освітні технології. В 2012 році 21 учень колегіуму стали призерами обласних олімпіад, 52 учні – призерами та переможцями міських предметних олімпіад. Команда учнів колегіуму стала призером Міжнародного проекту (Польща) „Суспільна біржа молодіжних проектів – Лідери демократичних змін“.
Загальноосвітні заклади: спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4, директор Валентина Сільвертюк. Школа   з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів „Школа сприяння здоров’ю“ – це освітянський осередок, де забезпечуються оптимальні умови для фізичного, інтелектуального, психологічного і соціального становлення особистості школярів.   У Міжнародному конкурсі ім. П. Яцика Шупабура Марія виборола ІІІ місце в обласному турі, Рудзінський Ярослав – лауреат Всеукраїнського конкурсу ім. Т.Шевченка на обласному етапі.  
 Дошкільні заклади: дошкільний навчальний заклад №4 „Сонечко“, завідуюча Лідія Башинська .ДНЗ № 4 „Сонечко“ гуманітарно-естетичного напрямку є прикладом щоденної клопіткої роботи педагогів над власним самовдосконаленням, підвищенням професійного рівня, творчого втілення інноваційних методик та технологій, на базі установи діє консультпункт з питань організації розвивально-предметного ігрового середовища в ДНЗ. Вищий навчальний заклад І рівня акредитації: медичний коледж, директор Олена Солодовник. Навчальний заклад набув позитивної динаміки в усіх складових навчально-виховного процесу. Одним з досягнень є збільшення ліцензованого обсягу на 60 осіб підготовки фахівців за кваліфікацією „фельдшер”. На базі коледжу відкрито центр невідкладної допомоги.
Персональні номінації - „Вчитель року“ - Оксана Андрійчук, вчитель історії та правознавства колегіуму. У 2012 році Оксана Леонідівна проводила майстер-класи практикує проведення нестандартних уроків. Вчитель декілька років поспіль керує драматичним шкільним театром „Аматор”.
„Студент року“ - Вознюк Сергій Іванович, студент Новоград-Волинського медичного коледжу. Сергій здібний, обдарований та відповідальний студент. Є головою студентського парламенту, учасник та переможець багатьох конкурсів, фестивалів, спортивних змагань. Учасник міжнародного фестивалю „Зоряні зустрічі”.
„Ліцеїст року“ - Альона Гордієнко - учениця   професійного ліцею. Відмінниця навчання, переможець у номінації „Гордість навчального закладу”, Альона прагне оволодіти навичками по обраному фаху „кравець, вишивальник” і стати висококваліфікованим спеціалістом. Очолює літературно-мистецький клуб „Берегиня”.
 „Учень року“ - Леонід Чепель, учень 11 класу колегіуму. Леонід є щорічним призером і переможцем міських олімпіад з математики, фізики, хімії, а також призером обласних олімпіад з фізики та хімії. Його наукова  робота з фізики посіла призове місце і була представлена на Всеукраїнському захисті  Малої Академії наук. 

 

У галузі „Молодіжна політика і спорт“ кращими визнано:
Дитячо-юнацьку спортивну школу, директор Володимир Єрмаков. В 2012 році вихованці ДЮСШ взяли участь у 87 змаганнях міського, обласного, Всеукраїнського, міжнародного рівнів та у п’яти загальноміських спортивно-масових заходах. За 2012 рік підготовлено майстрів спорту – 1 чоловік, кандидатів в майстри спорту – 5 чоловік, спортсменів масових спортивних розрядів - 145   чоловік.
Персональні номінації - “Кращий тренер з не олімпійських видів спорту”Олександр  Гордієнко   – тренер-викладач КДЮСШ ФСТ «Спартак» з кіокушин-кан карате, працює на цій посаді з 2008 року.   За 2012 рік тренером-викладачем підготовлено 4 кандидати у майстри спорту України та 7 спортсменів першого спортивного розряду.
 „Тренер року з олімпійських видів спорту“ - Юрій Мірзабекян  – тренер-викладач з вільної боротьби ЖДЮСШ,   У 2012 році вихованка Юрія Левоновича Світлана Рижикова відстояла звання Майстера спорту України з вільної боротьби.         
“Спортсмен року ” – Світлана Рижикова – Майстер спорту України з вільної боротьби, бронзовий призер чемпіонату Світу серед студентів, чемпіон та призер чемпіонату України серед дорослих в 2012 році.       
„Сильний духом“ - Олександр Гонгальський    – кандидат у майстри спорту України з шашок, срібний призер чемпіонату України та срібний призер чемпіонату Європи серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату. Виконав норматив майстра спорту міжнародного класу України.
„Активна громадська позиція“ - волонтерський загін „Милосердя“. Загін є прикладом для дітей та молоді міста щодо добровільної та безкорисливої участі молодої людини у наданні допомоги людям, які її потребують, поширенню ідей гуманізму та людської гідності, відповідальності та доброчинності.
„ Молодіжна ініціатива року“ - молодіжний оздоровчий клуб „Фенікс“, керівники - Олександр Зєнченко  і Тетяна Сидорчук. Розроблений ними проект   здобув перемогу у Всеукраїнському конкурсі грантів Президента України для обдарованої молоді на 2012 рік, що дало змогу протягом  року провести ряд тренувальних, реабілітаційних, спортивних заходів для молоді з обмеженими фізичними можливостями, забезпечити участь спортсменів в ряді змагань поза межами міста.
„Молоді лідери“ - міська громадська молодіжна організація „Лідер“, керівник Олена Костюк. Протягом 2012 року члени МГМО брали участь у міжнародних, всеукраїнських, обласних та міських конкурсах та здобули
 І місце в міжнародному таборі дружби дітей слав’янських народів „Крынічка - 2012“ (Білорусь, Рогачів), ІІІ місце в обласному фестивалі – конкурсі учнівської молоді „Молодь обирає здоров’я“, І місце в міському конкурсі „Учень року“, номінація „Лідер року - 2012“ , перемогу у театральній номінації міжнародного фестивалю-конкурсу „Славянський венець“ (Болгарія). 
 

Номінації в соціально-культурній сфері та медичному обслуговуванні:

„Кращий лікар“ - Микола Руденко, заступник головного лікаря з медичної частини міськрай ТМО. Микола Степанович здібний організатор, освічений спеціаліст, має вищу кваліф
 
ікаційну категорію з організації та управління охороною здоров’я. Є головою первинної організації асоціації лікарів в місті.
„Кращий медичний колектив
 
клініко-діагностична лабораторія, керівник Надія Дуда. В лабораторії виконується понад 1 млн. аналізів на рік. Загальна оцінка точності результатів вимірювань лабораторії – 100% задовільних результатів у всіх 4-х програмах.  
 „Управління праці та соціального захисту населення міської ради“, начальник Лариса Шутова. Колектив управління одним з перших в області запровадив нову технологію прийому громадян за принципом „Єдиного вікна”, що суттєво спрощує порядок оформлення усіх видів соціальної допомоги. У 2012 році   центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів визнано кращим в області.
„Хорове мистецтво“ - народний камерний хор вчителів школи мистецтв, керівник Леся Адамович. Хор має багаторічні традиції, багатий виконавський досвід. За роки творчої діяльності став постійним учасником концертних заходів міста, полюбився слухачам та шанувальникам хорового співу. Учасник Міжнародного фести
 
валю польської культури „Квіти Звягельщини”.
„ Музична одержимість“ Юлія Маслій, піаністка. За ініціативою та участю Юлії Аркадіївни в музеї родини Косачів проходять мистецькі акції, концерти: Вечір романсу, „Моя мелодія”, „Зимова зустріч” тощо. Майстерність, артистизм, захопленість, одержимість музиканта привертають увагу шанувальників, які чекають на наступні зустрічі з Юлією Маслій.
„Телебачення твого міста“- редакційна група інформаційного випуску новин „Підсумки тижня“ (Світлана Чачина, Михайло Макарчук, Тетяна Ковалетова); технічне забезпечення - студія „Калина“, керівник Олександр Каліновський. 10 років тому виконком міської ради ініціював створення місцевих теленовин. В 2010 році в інформаційному просторі міста запроваджено новий проект „Підсумки тижня”. Слухачі щотижня чекають нових випусків, де інформується про роботу органів місцевого самоврядування, створюється позитивний настрій, звучить заклик до об’єднання, взаєморозуміння та злагоди заради розвитку нашого рідного міста.
  

Номінації для активістів міської громади:

Благодійник року“ - Благодійний фонд Литвина „Майбутнє Полісся“.Працівники фонду – це команда молодих, успішних і креативних юнаків і дівчат, які щоденно з теплом і любов’ю відгукуються на прохання людей, завжди з відкритим серцем йдуть назустріч добрим справам. Протягом 2012 року фондом надавалася матеріальна та фінансова благодійна допомога Будинку дитини та школі-інтернату, загальноосвітнім школам та дошкільним навчальним закладам. Активні та талановиті учні та студенти в 2012 році отримали гранти Благодійного фонду.
„Ветеран-наставник“ - президія міської організації ветеранів, почесний голова Малов Костянтин Миколайович, голова ради Парфьонов Василь Олександрович. Завдяки повсякденній роботі активних членів президії ради ветеранів   постійно проводяться зустрічі з молоддю середніх та вищих учбових закладів міста. Ветерани приймають активну участь у громадському житті міста, загальноміських заходах, проводять значну роботу щодо патріотичного виховання школярів та молоді нашого міста. Проявляють постійну турботу та підтримку ветеранів.
„Віськова доблесть“ - підполковник Віталій Якубов, начальник командного пункту, заступник начальника штабу з бойового управління. Віталій Олександрович має особисті високі показники з предметів бойової підготовки, високий рівень польового вишколу, новаторські підходи до навчання та виховання підлеглого особового складу. Нагороджений медалями „15 років ЗСУ“ та відзнаками Міністерства оборони України.
„Правоохоронець року“ - Олег Журавель, в.о. заступника начальника слідчого відділення Новоград-Волинського МВ УМВС України в Житомирській області. Добре знає специфіку роботи працівників слідчого відділення. Має добру спеціальну підготовку, організаторські та аналітичні здібності. Відзначається високою працездатністю, готовністю працювати у самих складних умовах, поступаючись особистими інтересами.
„Жіноча ініціатива“ - жіноча рада, керівник Тамара Сахненко. За ініціативи жіночої ради щороку на високому організаційному рівні відбувається загальноміська акція „Пробіг заради життя“, конкурс   „Моє квітуче місто”. У 2012 році члени міської організації взяли активну участь у квітковому оформленні площі ім. Лесі Українки, клумб міста. Новоград-Волинський визнано кращим квітучим містом у області.   
„За найкращу зовнішню святкову новорічну ілюмінацію“ Дипломами переможців нагороджено магазини „Міра-Макс”, керівник Галина Костюк  , „Мода”, керівник Марина Остратенко, магазини по вул. Соборності, 4, керівник Любов Говало ,по вул. Соборності, 17, керівник Валентин Бєлов, „Київстар“, керівник Дмитро Важенін, „Цукерочка“, керівник Анна Паламарчук, Супермаркет „Фора“, керівник Тетяна Кравчук. Всі переможці будуть занесені на міську Дошку пошани. 
 
Окрім того окремим трудовим колективам та представникам громади за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста   оголошені подяки від імені міської влади. Кращі аматорські колективи міста подарували для переможців соціально економічного розвитку міста у 2012 році музичні привітання, які стали прем’єрами для глядацької аудиторії.
 
Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради
© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua