www.novograd.osp-ua.info

Новоград-Волинське військо на шляху реформування
01.02.2013

 

30 січня секретар міської ради Василь Михальчук мав робочу зустріч з начальником Генерального Штабу – головнокомандувачем Збройних Сил України генерал-полковником Заманою Володимиром Михайловичем, який перебував з робочим візитом у військових частинах нашого гарнізону. В ході зустрічі Володимир Михайлович поділився планами докорінного реформування та трансформації Українського війська у армію європейського типу. Мова йде про відмову від кількісно великих Збройних Сил мобілізаційного типу, які держава утримувати не може, а перетворення Збройних Сил України в компактну, технологічно-сучасну і професійну армію. Йде перегляд управлінських структур, скорочення в першу чергу надлишкового людського ресурсу в структурах забезпечення та кардинальне зміцнення частин бойового призначення.
Вже в 2014 році Збройні Сили України повинні перейти на комплектування виключно військовослужбовцями за контрактом, суттєво підвищивши матеріальне забезпечення військовослужбовців.
Як повідомив начальник генштабу, планується з врахуванням трансформації армії доукомплектування та зміцнення технічної частини 30-ої окремої механізованої танкової бригади, реформування військової медицини нашого гарнізону. В ході зустрічі було продемонстровано нові зразки військової форми, яка незабаром буде впроваджена в військах.
 
 
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради
 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua