www.novograd.osp-ua.info

У Новограді-Волинському обговорювалося питання щодо оновлення в роботі Центру надання адміністративних послуг
12.12.2012

 

11 грудня 2012 року в конференц-залі Новоград-Волинської міської ради відбувся круглий сіл на тему „Оновлення в роботі ЦНАП у Новоград-Волинської міської ради“.

Даний захід був проведений в рамках проекту „Оптимізація роботи Центу надання адміністративних послуг Новоград-Волинської міської ради“ за сприянням Міжнародного фонду „Відродження“ та громадської організації „Мережа навчальних закладів міста Новоград-Волинський“.

Основними питанням круглого столу було визначено: оновлення в діяльності та структурі Центру надання адміністративних послуг Новоград-Волинської міської ради; розвиток офіційного веб-сайту міста Новограда-Волинського як одного із елементів електронного урядування; впровадження міської інформаційної системи та її внутрішнього електронного документообігу; використання досвіду інших міст України та закордонних міст при наданні адміністративних послуг.
 
Гарантією успішної роботи органів влади завжди є ефективна діяльність державних службовців. Але для якісного обслуговування потреб громадян вчорашні методи обробки інформації вже не є найкращими. Сьогодні необхідно мати доступ до інформаційних ресурсів і скоротити часові витрати на розв'язання задач, не пов'язаних з обслуговуванням громадян. Інформаційні безпаперові технології полегшують процес управління знаннями. Вони створюють основу рішень, що забезпечують автоматизований і централізований обмін знаннями і дістають лише необхідну інформацію з усіх доступних джерел.
 
Н. Ф. Олійник
Начальник відділу програмно-комп’ютерного забезпечення

Новоград-Волинської міської ради                    

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua