www.novograd.osp-ua.info

Про прибирання території Новограда-Волинського взимку
11.12.2012

 Міські комунальні служби, установи та організації міста не змогли оперативно та належним чином справитися із снігопадом, який протягом понад доби засипає місто снігом. Такий висновок зробив міський голова Володимир Загривий, проводячи щотижневу робочу нараду із керівниками управлінь та відділів міської ради.


Значні снігові опади цими вихідними засвідчили суттєві недоліки та безвідповідальність  у своєчасності   прибирання снігу в місті як з боку окремих посадових осіб виконавчих органів міської ради, так і керівників ОСББ, комунальних підприємств, установ та організацій міста всіх форм власності, за якими закріплені відповідні вулиці та території для їх очистки на випадок надмірного випадання снігу в зимовий період, жителів приватного сектору. Зокрема,  не організували своєчасне прибирання керівники Торгового центру по вул.Замковій, 3/6 (Беляк П.Ф.), ВКФ „Леся“ (Кондратюк Т.М.), відділення Приватбанку по вул.Радянська, 3 (Паламарчук Л.Т.), відділення „Райфайзен Банк Аваль“ по вул.Соборності, 9 (Троць В.М.), „Крамниця для всіх“ по вул.Шевченка, 39 (Барашовець А.В.), супермаркету „Колібріс“ по вул.Шевченка, 8 (Гроюль С.В.).

Для новоград-волинців випробування було подвійним. Окрім засніжених вулиць, доріг, тротуарів, прибудинкових територій  чимало місцевих працівників, учнів та студентів   не змогли вчасно зранку 10 грудня добратися до своїх установ через відсутність достатньої кількості пасажирських автобусів на міських маршрутах. Справа в тому, що саме в понеділок з п’ятої ранку, коли негода вирувала на дворі, працівники обласного ДАІ проводили контрольний рейд за випуском машин та водіїв в рейси з території автопарку, а керівника ТОВ “Новоградтранссервіс“не було в місті. Аналіз ситуації, що склалася в місті, уповільнені дії місцевих комунальних служб, ОСББ, неоперативність міської комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій, змусили міського голову видати розпорядження „Про стан прибирання снігу в місті“. Враховуючи невиконання попередньо прийнятих виконкомом рішень, заходів щодо підготовки об’єктів міста до функціонування під час осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду,  не   забезпечення оперативного прибирання снігу з доріг та тротуарів, прибудинкових та закріплених територій ряд керівників було покарано. Так, за суттєві недоліки в організації цієї роботи попереджено начальника управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Василя Леня. Першому заступнику міського голови Миколі Усенку, начальнику відділу з питань надзвичайних ситуацій міської ради Олександру Мельнику   вказано на відсутність належного контролю з боку міської комісії ТЕБ та НС за станом функціонування об’єктів міста в зимовий період, налагодження оперативної роботи. Міський голова у розпорядженні звернув увагу керівників ОСББ, комунального підприємства „Міськкомунсервіс“ (Седлецький Р.А.), ТОВ „Новоградтранссервіс“ (Пелешок В.М.), підприємств, установ та організацій міста незалежно від форм власності та господарювання на недоліки в організації прибирання снігу на закріплених територіях та забезпечення життєдіяльності населення міста. Інспекції благоустрою управління ЖКГ,Е та КВ міської ради (Александров О.М.) вказано на посилення контролю за станом прибирання вулиць, закріплених територій в зимовий час із застосуванням заходів адміністративного впливу, в тому числі до власників приватного житлового фонду.

Тішить той факт, що з другої половини 10 грудня, протягом наступних ночі та дня управління ЖКГ,Е та КВ, комунальні служби, керівники міських підприємств, установ все ж змогли організувати відповідні роботи з прибирання вулиць, тротуарів, дворів від снігу.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради
© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua