www.novograd.osp-ua.info

Новоград-Волинський: До уваги майбутніх абітурієнтів: іде підготовка до ЗНО
11.12.2012

 
Вже завершилася реєстрація на пробне тестування. У нашому місті, за інформацією Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти бажаючих пройти пробне знайшлося 213, а у Новоград-Волинському районі чуть більше 100. Усі вони будуть проходити у березні пробне тестування у пунктах пробного тестування в школах міста, про які її буде додатково повідомлено. Пробне тестування надає можливість абітурієнтам, які своєчасно зареєструвалися, за власний кошт перевірити свої знання з базових дисциплін та ознайомитися з порядком проведення процедури ЗНО. Саме вони мають можливість користуватися ароматизованою системою генерації питань з попередніх ЗНО, яка розміщена на порталі www.vintest.org.ua


Реєстрація на основне тестування почнеться 3 січня та завершиться 5 березня. Нагадуємо: усі, хто хоче поступати на перший курс ВНЗ, зобов’язані пройти зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО).

У кожній школі нашого міста для випускників шкіл організовані інформаційні куточки про ЗНО. Інформаційно-методичний центр управління освіти і науки надає довідки з питань організації та проведення ЗНО за телефоном 5-50-72.
 
Павло ЛІНЕВИЧ,
завідувач ІМЦ
© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua