www.novograd.osp-ua.info

Новоград-волинські школярі – чемпіони України
06.11.2012

Як ми уже нещодавно повідомляли, 26-27 жовтня у Львові відбувся Чемпіонат України з карате-до серед юніорів та кадетів. 15 спортсменів нашого міста брали участь в Чемпіонаті у складі молодіжної збірної області. Як завжди новоград-волинці показали гарні результати і тепер місто має двох Чемпіонів України це Дмитро Корнійчук (тренер Петро Корнійчук) та Павлова Ольга (тренер Вадим Рибачок). Також в арсеналі інших наших спортсменів в 2 срібні та 4 бронзові медалі.
 
5 листопада відбулася зустріч заступника міського голови Валентна Костюка із юними чемпіонами та тренером ДЮСШ Петром Корнійчуком. Петро Петрович розповів про розвиток карате в нашому місті та країні, труднощі, які постають на шляху до участі в змаганнях та перемогах. Є великі надії тренерів, що незабаром карате увійде до переліку Олімпійських видів спорту, і тоді безперечно наше місто вже має потенційних Олімпійських чемпіонів.
 
Валентин Андрійович від імені міського голови привітав переможців та наголосив, що це дійсно велике досягнення для всіх нас. Така боротьба підтверджує що Новоград-Волинський – місто де народжуються, виховуються справжні спортсмени. Честь і хвала таким новоград-волицям. Валентин Андрійович подякував за участь в змаганнях та перемогу та вручив символічні подарунки від благодійного фонду Литвина «Майбутнє Полісся».
 
 
Відділ інформації і зв’язків
із громадськістю міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua