www.novograd.osp-ua.info

Новоград-Волинський:ГЕРОЙ-РЯТІВНИК!
25.10.2012

Новоград-Волинський:ГЕРОЙ-РЯТІВНИК!

Під час смерті водія автобуса пасажиру вдалося врятувати життя близько двадцяти чоловік

Віталій Купріянчук обрав професію, де героїзм треба проявляти чи не щодня. Він, водій пожежної машини Новоград-Волинського підрозділу МНС, реагувати на надзвичайні події навчився вже давно, адже робота у нього така! Втім, те, що героїзм вкотре доведеться проявити у позаробочий час Віталій, повертаючись з роботи додому 21 жовтня, і не здогадувався.

Трагедія, що сталася на маршруті «Новоград-Волинський – Велика Горбаша» сколихнула весь регіон. Водій автобуса Анатолій Дмитренко, що був на маршруті у той день, помер за кермом під час руху транспортного засобу. Паніка, що піднялася у ті хвилини, коли автобус почало петляти по дорозі, відразу дала поштовх Віталію до термінових дій. Не розгубившись, він максимально швидко дістався з середини автобуса до водійського місця і взяв на себе керування. «Я скерував автобус на обочину, зупинив його і почав надавати водію першу медичну допомогу - штучне дихання та непрямий масаж серця», - розповідає нам при зустрічі Віталій Володимирович. На жаль, допомогти йому вже не вдалося, бо як констатували лікарі швидкої допомоги по приїзду, смерть наступила раптово.

Після намагання врятувати життя водію на місце пригоди викликали швидку, міліцію та перевізника даного маршруту. Інший водій, який прибув  на заміну продовжив курсування автобуса у визначеному напрямку, а відповідним службам, що прибули на місце трагедії довелося з’ясовувати всі деталі  надзвичайної події.

Якби не швидке реагування справжнього рятівника, якого сьогодні можна по праву назвати героєм, можна тільки здогадуватися чим би могла закінчитися ця історія. Жертв могло б бути набагато більше, адже в автобусі було близько двадцяти чоловік, і рухався він якраз по містку через водоймище.

 

 

Альона Денисюк

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua