www.novograd.osp-ua.info

І в екстримальних гирях — немає рівних Дідовцю!
04.09.2012

Нещодавно у Донецьку відбувся IV чемпіонат України із силового і екстремального підняття гир. Знаний звягельський богатир Олександр Дідовець повернувся із цих змагань одразу із двома медалями. Справа у тому, що у гирьовому спорті є дві класичні дисципліни — ривок і поштовх, а на цьому чемпіонаті кожен гирьовик пропонував організаторам свої екстремальні вправи. Якщо запропоновані номери зацікавили, то журі давало добро, і спортсмена заявляли на участь. Всього перед донецькими вболівальниками, які того дня відзначали День шахтаря, виступило 40 атлетів.

Як і торік, наш земляк виступив у двох оригінальних дисциплінах. Перша — балансування на відкритій долоні 2 гир по 24 кг. Результат — 30 секунд, торік Олександр Миколайович протримався 18 секунд, тобто прогрес очевидний. Наступна вправа надзвичайно важка, вимагає величезної сили — жим двох гир 24 кг способом «млин» дужками догори. Мало знайдеться гирьовиків, здатних таке повторити, а звягельчанин зробив вправу 23 рази, попередній його ж результат — 21. Помітно, що виснажливі тренування далися взнаки — обидва результати покращені!

Як прикрість, доводиться визнати, що особливої підтримки О.Дідовець від меценатів немає, попри те, що прославляє рідний край на різних турнірах. І цього разу в Донецьк спортсмен їздив своїм коштом… Висловлюю надію, що спортивні організації таки знайдуть можливість допомагати справді видатним спортсменам достойно представляти рідний край на представницьких турнірах.

Олександр ГЕМБАРСЬКИЙ
 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua