www.novograd.osp-ua.info

Новоград-Волинський: лідери громадських організацій міста обговорили хід парламентських виборів
20.08.2012

 

16 серпня в місті Новограді-Волинському у Будинку рад Житомирський обласний центр молодіжних ініціатив в рамках роботи Коаліції виборчих ініціатив «ДЗВІН» за підтримки  Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні провів круглий стіл на тему: «Громадський опір політичним маніпуляціям − запорука формування гідного парламенту».
 
Проведення низки круглих столів у Новограді-Волинському відбувається в рамках інформаційно-просвітницької кампанії «Я хочу», спрямованої на викриття політичних маніпуляцій у ході виборів та руйнування політичних міфів.
 
Круглий стіл проведений з метою висвітлення способів протидії політичним повідомленням, що створюються для цілеспрямованого введення в оману виборців, та задля обговорення можливостей формування справжніх лідерів думок, чия б громадська позиція була альтернативною до існуючої у партійних лідерів і сприяла б формуванню якісно нової політичної системи. Особливістю проведених заходів є привертання громадськості до регіональних особливостей використання політичних маніпуляцій (питання мови, національних героїв, особливості етнічної та культурної традицій, підкуп виборців тощо) на виборах до Верховної Ради, під тиском яких перебуває Україна.
В роботі круглого столу взяли участь 28 представників  громадських організацій, міських осередків політичних партій, ЗМІ та місцеві активісти.
 
Учасники круглого столу мали можливість обговорити особливості виборчої кампанії в Україні та на виборчому окрузі №65 і погодилися з важливістю  дотримання виборчого закону усіма його учасниками. Відмічали необхідність якості нової парламентської влади, нових технологій прийняття рішень, управління. Лідери громадських організацій нашого міста відмічали деякі технології піар-комунікацій, політичної реклами та інших сучасних методів спілкування учасників виборчого процесу з громадянським суспільством. На круглому столі підкреслена необхідність кандидатами у депутати Верховної Ради підтримки контактів з партнерами і опонентами.
 
Круглий стіл проведено за підтримки ради громадських організацій при міському голові і відділу інформації та зв'язків із громадськістю міської ради. У роботі брали активну участь секретар міської ради В.І.Михальчук та завідувач організаційним відділом В.Я. Диба. Фасилітаторами на круглому столі були представники ГО «Житомирський обласний центр молодіжних ініціатив» А. Карташов та В. Пінковський.
 
 
П. Ліневич,
голова ради громадських
організацій міста Новограда-Волинського
 
  

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua