www.novograd.osp-ua.info

8 серпня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради.
09.08.2012

 

 

Оскільки міський голова Володимир Загривий наразі перебуває у відпустці, - засідання проходило під головуванням першого заступника Миколи Усенка. Традиційно Микола Григорович ознайомив присутніх із станом життєдіяльності міста. Одним із основних завдань для Новограда-Волинського на сьогодні залишається освоєння коштів, виділених із державного бюджету на ремонт, будівництво найважливіших об’єктів міста. Нагадаємо, що в цьому році потрібно освоїти взагалі рекордну суму коштів. Завершуються ремонтно-підготовчі  роботи у садочках та школах міста. Тривають ремонтні роботи у пологовому відділенні, міському палаці культури, на стадіоні „Авангард“, в молодіжному центрі. Закупляється техніка для догляду за дорогами міста у зимовий період. Продовжується реконструкція котелень, теплових мереж. В планах – ремонти покрівель житлових будинків.
 
Загалом членами виконавчого комітету було розглянуто 20 різноманітних питань.
 
Одним із рішень закріплені новозбудовані автобусні зупинки та прилеглі до них території за підприємствами (підприємцями), установами, організаціями, які розташовані поруч. Ці організації повинні будуть здійснювати постійне прибирання та утримувати в належному функціональному та естетичному стані ці зупинки та територію навколо них. Також ці місця мають бути обладнані до 1 вересня 2012 року відповідним дорожнім знаком „місце зупинки автобуса“. Із переліком новозбудованих автобусних зупинок та закріпленими за ними підприємствами, установами, організаціями можна ознайомитись на офіційному сайті міста у рубриці нормативна база.
 
Рішенням виконавчого комітету встановлено режим роботи торгових та інших об’єктів у місті. Із власниками погоджено зручний для населення режим роботи торгівельного книжкового павільйону (вул. Соборності,6-д), магазину „Авто-центр“ (вул.Житомирська, 58) та магазину „Секонд-Хенд Люкс“ (вул.Пушкіна,30). Також внесені зміни у роботу супермаркету „Вопак“ (вул. Шевченка, 54). Відтепер він матиме цілодобовий режим роботи. Торгівля ж алкогольними напоями у нічний час тут, я і у всіх інших магазинах заборонена. Члени виконавчого комітету зауважили, що не всі власники магазинів дотримуються цієї вимоги, тому надалі посилиться контроль за продажем алкогольних напоїв у нічний час у торгових точках  міста.
 
Також рішенням виконавчого комітету надано матеріальну допомогу 10 жителям міста, які зверталися із проханням про підтримку у лікуванні чи у зв’язку із скрутним матеріальним становищем.
 
Розглянуті звернення громадян міста щодо скасування постанов про притягнення їх до адміністративної відповідальності в порядку статей Кодексу України про Адміністративні правопорушення.  Заяви громадян, які порушили Правила благоустрою міста Новограда-Волинського та Правила утримання тварин залишені без задоволення.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 
Окрім того члени виконавчого комітету розглянули ряд питань, які стосуються оренди майна комунальної власності, квартирного обліку, житлові та інші питання життєзабезпечення міста.
 
 
Відділ інформації і зв’язків із
громадськістю міської ради
 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua