www.novograd.osp-ua.info

У Новограді-Волинському відбулася акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
23.07.2012

20 липня у міському парку культури та відпочинку державна пожежно-рятувальна частина №10 міста Новограда-Волинського Міністерства надзвичайних ситуацій України проводила заходи Всеукраїнської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Метою акції є – підвищення рівня обізнаності населення у сфері безпеки життєдіяльності, попередження виникнення надзвичайних подій, роз’яснення правильних дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій, а також популяризація професії пожежника-рятувальника.

 В ході проведення акції присутні мали можливість переглянути гасіння умовної пожежі та надання першої медичної допомоги постраждалому. Співробітниками пожежно-рятувального підрозділу було продемонстровано сучасну пожежно-рятувальну техніку та аварійно-рятувальне спорядження. У рамках проведення заходу було здійснено вивчення громадської думки щодо діяльності підрозділів МНС та організовано концертну програму.
 

Відділ інформації та зв’язків
із громадськістю міської ради

 

P.S. Протягом поточного року черговими караулами пожежно-рятувальної служби в м. Новоград-Волинському та районі здійснено 140 виїздів, пов’язаних з надзвичайними подіями різного характеру. З них 109 – на пожежі, 5 – на деблокування постраждалих в дорожньо-транспортних пригодах, 24 – на надання допомоги населенню та іншим службам міста, 2 – на ідентифікацію та знешкодження вибухонебезпечних предметів часів ВВВ. На пожежах врятовано 6 осіб, евакуйовано та надано невідкладну допомогу 98 особам.
 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua