www.novograd.osp-ua.info

Новоград-Волинський: Нові соціальні ініціативи Президента України – в дії
13.07.2012

На виконання нових соціальних ініціатив Президента України в державі проходить модернізація соціальних служб для повного охоплення увагою держави найуразливіших громадян. З цією метою виділена державна дотація місцевим бюджетам для покращення надання соціальних послуг в сумі 380,9 млн.грв.

Дотація спрямовується центрам соціальних служб на введення посад фахівців із соціальної роботи для виявлення, оцінки потреб, надання соціальних послуг та здійснення соціального супроводу сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Всього по Україні, відповідно до передбаченої дотації вводиться 12 000 посад фахівців, з них в Житомирській обл. по міських і районних ЦСССДМ – 299.

Міською радою було проведено організаційні заходи щодо впровадження посади фахівця із соціальної роботи, прийнято ряд сесійних рішень. В міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводилася організація робочих місць фахівців. З 02.07.2012 р. прийнято на роботу 6 фахівців із соціальної роботи, за якими закріплено 6 умовних мікрорайонів міста ( «Дружба», «Центр», «Морське», «Лубчиця», «Смолка», «М’ясокомбінат» ). Відповідно, створено робочі місця в ЗОШ № 6, 7, 8, 10, управлінні праці і соціального захисту населення міської ради, службі у справах дітей міської ради.

А нещодавно в місті пройшов регіональний навчальний семінар для новопризначених фахівців із соціальної роботи нашого міста, а також Новоград-Волинського РЦСССДМ та Баранівського РЦСССДМ. Залучилися до навчання фахівців спеціалісти не лише регіональних Центрів соціальних служб, а також представники Житомирського обласного ЦСССДМ.Н.П.Борис
директор МЦСССДМ

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua