www.novograd.osp-ua.info

На черговому засіданні виконавчого комітету міської ради
27.06.2012

Затвердження тарифів на воду поки що відкладено.

Під головуванням першого заступника міського голови Миколи Усенка проходило чергове засідання виконавчого комітету міської ради. Розпочинаючи зібрання Микола Григорович констатував, що ситуація в місті стабільна, за графіком ведуться ремонтно-будівельні роботи на 46 міських об’єктах. Перебуваючи у короткотерміновій відпустці мер продовжує проводити робочі зустрічі із керівниками державних установ щодо вирішення проблем міста.

Наразі вже узгоджено питання щодо виділення додаткових коштів на продовження будівництва ІІ черги полігону для ТПВ та коштів для придбання житла для потерпілих внаслідок катастрофи на ЧАЕС, які перебувають на квартирному обліку.
Членами виконавчого комітету міської ради обговорювалося 23 проекти рішень, затверджено 22 з них. Зокрема, після тривалих дискусій відкладено прийняття рішення щодо нових тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення. Більшість із розумінням ставляться до ситуації, у якій опинився місцевий водоканал, найголовніше, що розмір основних складових тарифу на воду – зарплати і електроенергії - постійно збільшується.

Але разом із тим, щоби не було сумнівів щодо використання всіх резервів підприємства, вирішено створити комісію з числа фінансистів, податківців, яка має ґрунтовно перевірити стан фінансово-господарської діяльності водоканалу і доповісти результати на наступному засіданні виконкому. Лише після цього буде затверджуватися новий тариф.
Йдучи на зустріч мешканцям міста.

Прийнятим виконавчим комітетом міської ради рішенням мешканці багатоквартирних будинків із лічильниками теплової енергії матимуть право на отримання субсидій на тепло за січень-лютий поточного року.

Затверджено склад комісії з питання безоплатної передачі у комунальну власність територіальної громади міста гуртожитка ПАТ „Новоград-Волинський завод сільгоспмашин“ на вул. Шевченка,62 на чолі із секретарем міської ради Василем Михальчуком.

За міськими ОСББ закріплено відповідні території.
З метою впорядкування меж прибудинкових територій багатоповерхового житлового фонду міста виконком своїм рішенням №190 від 27.06.12 погодив закріплення площі, яка прибирається об’єднаннями співвласників багатоповерхових будинків „ЖБК-1“, „Містечко „Морське“. Відтепер здійснення розрахунків тарифу на утримання прибудинкових територій має вестися у відповідності із закріпленими за ОСББ площами. Слід додати, що прибудинкові території всіх інших міських ОСББ було встановлено раніше.

Встановлено перелік послуг (робіт) та нові тарифи на утримання житла для ОСББ.
Рішенням виконавчого комітету міської ради №191 від 27.06.12 у відповідності до чинного законодавства України встановлено перелік послуг (робіт) з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, періодичність та строки виконання послуг (робіт) для підприємств та організацій, які здійснюють діяльність з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в місті. Цей перелік має бути оприлюднений на дошках оголошень кожного будинку на території ОСББ. Інші послуги (робіт) надаються виробниками (виконавцями) додатковою відповідно до угоди за фактично виконані роботи.

Враховуючи звернення правлінь міських ОСББ та з метою приведення існуючих тарифів до економічно обґрунтованих цим же рішенням встановлено для мешканців асоціації ОСББ „Вікторія“, ОСББ,,Містечко ,,Морське“, ,,Мікрорайон ,, Зелені“, ,,Наш Дім“, „Перспектива“, „ЖБК-1“ нові тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій за кВ. метр у місяць. Зокрема, тарифи з утримання нежитлових приміщень 16 будинків міської асоціації ОСББ „Вікторія“ становлять 1,40 грн.. В кожному із житлових будинків цієї асоціації тариф різний і коливається від 1,28 до 1, 38 грн. Всі мешканці ОСББ,,Містечко ,,Морське“ платитимуть за утримання житла 1,35 грн.. Для всіх жителів ОСББ ,,Мікрорайон ,, Зелені“ встановлено тариф 1,37 грн.. Середній тариф по ОСББ ,,Наш Дім“ становитиме 1,50 грн., для ОСББ „Перспектива“ – 1,40 грн.
 
Розміри тарифів власників квартир, нежитлових приміщень у будинках на їх утримання та прибудинкових територій ОСББ „ЖБК-1“ встановлено в межах 1,35 грн. З повним текстом рішень виконавчого комітету міської ради можна ознайомитися на сайті міста у рубриці „нормативна база“.
 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua