www.novograd.osp-ua.info

У Новограді-Волинському відзначили День молоді
26.06.2012

 

 

У Новограді-Волинському з нагоди Дня молоді пройшли ряд заходів.
Напередодні Дня молоді у Новоград-Волинському Молодіжному центрі було проведено перший молодіжний форум під гаслом „Молодість не марнуй – дій та ініціюй!”. Організатором проведення виступив Молодіжний центр та управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради за підтримки головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської ОДА.

Почесними гостями форуму стали заступник міського голови В.Костюк, голова релігійної освіти і катехізації, сім’ї та молоді Житомирської єпархії В.Мороз, депутат Новоград-Волинської міської ради В.Федорчук та представники благодійного фонду Володимира Литвина «Майбутнє Полісся».

Участь у молодіжному зібранні взяли найактивніші представники новоград-волинської молоді, керівники, активісти молодіжних громадських об’єднань, благодійних фондів, які працюють з молоддю, а саме: представники молодіжного клубу активного покоління „NIKA», активісти міської Асоціації інвалідів, МГО «Лідер», благодійна організація «АСЕТ», представники волонтерських загонів Новоград-Волинського медичного коледжу «Милосердя» та «Паритет», благодійний фонд «Оазис життя», благодійний фонд «Нехай твоє серце б’ється», молодіжний клуб «Авіатор».
Метою молодіжного форуму є знайомство, обмін досвідом між молодіжними організаціями, налагодження співпраці, а також організація дружньої зустрічі молоді міста.

Ведуча заходу, заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту А.Виговська ознайомила присутніх з молодіжним життям міста Новограда-Волинського та висловила думку про те, що новоград-волинська молодь насправді є активною, небайдужою як до оточуючих, так і до власного життя. З привітальним словом та врученням подяк від міського голови, активним молодіжним керівникам, виступив В.Костюк.

За активну громадську діяльність, розвиток та підтримку молодіжного руху в місті, ініціативність та з нагоди відзначення Міжнародного дня молоді, подяку від міського голови вручено В. Морозу, голові міської Асоціації інвалідів Т.Сидорчук, представнику благодійної організації АСЕТ А.Мамчик, голові благодійного фонду «Оазис життя» А.Іванову, голові благодійного фонду «Нехай твоє серце б’ється» Н.Нагорній, волонтеру молодіжного клубу «Ніка» О.Кожуховій.

Основною, робочою, частиною форуму були презентації молодіжних громадських об’єднань, а також озвучення проблемних питань та пропозицій щодо активізації молодіжного руху в місті, вирішення ряду молодіжних питань. Усі висловлені пропозиції увійшли до фінального протоколу молодіжного форуму, над вирішенням яких надалі працюватимуть як управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради, так і власне самі МГО.
Після завершення форуму учасники продовжили спілкування та обмінялися координатами для подальшої співпраці під час кави-брейк у молодіжному кафе «Фан-кава».

Завершальним етапом форуму стало пам’ятне фото всіх учасників та флеш-моб у центрі міста на підтримку в Україні ЄВРО-2012, що пройшов під гаслом «Наше Євро» та був ініційований та організований О.Романчук, спеціалістом з питань туризму відділу культури міської ради.

Протягом тижня у приміщенні Молодіжного центру діє виставка фоторобіт молодої фотохудожниці.
В День молоді 24 червня на площі Лесі Українки пройшло караоке «Зірка Новограда», якою стала Катерина. Також центральною вулицею міста пройшов ІІ міський парад молодих сімей з дитячими візочками під гаслом «Малятко – світле майбутнє мами і тата». Найоригінальніше прикрашені дитячі візочки отримали подарунки, а переможці – сімейний відпочинок у кафе «Фан-кава».
 
Також в міському парку культури та відпочинку протягом вечора проходила концертно-розважальна програма «Молодіжний позитив – 2012».Управління у справах молоді, фізкультури та спорту

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua