www.novograd.osp-ua.info

Використання державних коштів на соціально-економічний розвиток міста під контролем
25.06.2012У відповідності до розпоряджень міського голови з початку року на рахунок розпорядників коштів спрямовано 3 245 400 гривень. Ці кошти спрямовуються на освоєння державних коштів, виділених на розвиток міста за сприяння Голови Верховної Ради України Володимира Литвина. Так, за інформацією управління містобудування та архітектури міської ради станом на 21 червня цього року всього освоєно на об’єктах майже 1млн. 827, 5 тисяч грн.

Зокрема будівельні та ремонтні роботи тривають у восьмій школі, міському Палаці культури, приймальному, пологовому, інфекційному для дорослих відділеннях міськрайонного територіального медичного об’єднання, дитячо-юнацькій спортивній школі на вул. Пушкіна, 44-А, на стадіоні “Авангард”, у молодіжному центрі, у комунальній лазні на провулку 2-му Воровського, 2, де планується розмістити станцію „швидкої допомоги“.

Ведеться технічне переоснащення котельні по вул. Ніколаєва, 15, капітальний ремонт теплових мереж з заміною аварійних ділянок у „Теплокомуненерго“, вперше за багато років ремонтується дощеприймальна каналізація вулиць міста.Відділ інформації та зв’язків із громадськістю міської ради

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua