www.novograd.osp-ua.info

Новоград-Волинський долучився до Європейського тижня енергоефективності 2012
22.06.2012

З 18 червня по 23 червня 2012 року по всій Європі відзначають Дні Сталої Енергетики. До світових подій долучилася і Україна. У столиці України під Аркою дружби Народів, поблизу Європейської площі розкинулось „Європейське містечко“, де й відбулись масштабні заходи, які продемонстрували для широкого загалу важливість теми енергозбереження.

У рамках співпраці міста Новограда-Волинського з проектом Українсько-Німецького Технічного Співробітництва GIZ „Енергоефективність у будівлях“ депутати міської ради, вчителі та школярі з 5 шкіл мали можливість відчути ту атмосферу, яка вирувала в „Європейському містечку“ під час Європейських Днів Сталої Енергетики 2012.

19 червня відбувся товариський футбольний турнір між депутатами міських рад з Новограда-Волинського, Чернігова та Івано-Франківська. Турнір проходив під гаслом – „Чесна гра“.

20 червня, команди школярів з НВК, ЗОШ №2, СШ №4, ЗОШ №5, ЗОШ №9 та команда загальноосвітньої школи №19 міста Івано-Франківська взяли участь у Дитячому Дні Сталої Енергетики.

Команди змагалися між собою у вікторині „Енергетичні експерти“, презентували результати проведених дослідження щодо енергоспоживання своїх шкіл, мали змогу познайомитись з технологіями відновлювальної енергетики „на дотик“.
Дітям продемонстрували принцип дії параболічної сонячної кухні. Ця установка акумулює сонячно світло, температура в фокусі колектора досягає 150 °С. Використовуючи сонячну кухню, за лічені хвилини можна приготувати яєчню, обсмажити сосиски без використання природного газу та електроенергії. Єдина вимога – сонячна погода.
З кожного міста команди отримали заохочувальні подарунки від компанії Danfoss, OSRAM та проекту GIZ „Енергоефективність у будівлях “.Крістіана Хагенедер керівник проекту Українсько-Німецького Технічного Співробітництва GIZ „Енергоефективність у будівлях“ наголосила на важливості збереження енергетичних ресурсів. Енергозбереження – це актуальна тема сьогодення та майбутнього і у вирішенні цього завдання особливе місце належить молоді, підростаючому поколінню – переконана пані Крістіана. Кожен учасник семінару може вважати себе справжнім енергетичним героєм.

 
Відділ підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua