www.novograd.osp-ua.info

Ветерани Новограда-Волинського відвідали український парламент
21.06.2012

 

Минулого тижня делегація ветеранів Великої Вітчизняної війни та активісти ветеранського руху нашого міста на чолі із міським головою Володимиром Загривим перебували у Києві. 21представник ветеранської організації, яких супроводжувала начальник управління праці та соціального захисту населення Лариса Шутова, відвідали Верховну Раду України. Новоград-волинцям було організовано теплий та щирий прийом столичними посадовцями.

Для всіх ветеранів така поїздка вперше в житті, тому для них була проведена екскурсія по приміщенню парламенту. Вони мали можливість побувати на пленарному засіданні нашого парламенту, зустрітися із керівником українського парламенту Володимиром Литвиним у нарадчій залі, де проходять засідання голів депутатських комісій та фракцій.
 
Володимир Михайлович подарував кожному ветерану свою нову книжку „Історія України в війнах“, яка тільки що побачила світ. Члени новоград-волинської делегації на знак вдячності за гостинність та надану можливість побувати у місці, де творяться українські закони, подарували земляку картину, вишиту бісером.Відділ інформації і зв’язків із громадськістю міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua