www.novograd.osp-ua.info

Літо кожного з нас запрошує в гості!
12.06.2012

Щорічно літо кожного з нас запрошує до себе у гості. Як же не скористатися розкішшю його сонця та цілющою силою води – моря, річки, відпочинку на природі, озерця у бабусиному селі. Щоб відпочинок пішов на користь – його треба організувати і подбати про організоване, змістовне, корисне дозвілля.

Вже багато років поспіль на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 функціонує денний пришкільний оздоровчий табір організованого дозвілля «ВЕСЕЛКА». Щоденна цікава програма, творчі конкурси, ігри, розваги: конкурсно-розважальна програма «Ми у літечка в гостях» – НовиченкоО.В., «РУСАЛОНЬКА» – Мамчик А.В., «ВЕСЕЛІ СТАРТИ» – Стипанюк І.П., конкурс малюнка на асфальті «ЄВРО 2012 » –Цибульська Т.Л., майстер-класи від ЦЕНТУМУ, «Про чистоту та охайність» – Шевчук Н.В., гра «Пошук скарбів» – МамчикА.В., свято «В гостях у казки» – Мамчик А.В., «Весела подорож до Забавляндії» – Рибачок М.Р., «День гри» – Тарасюк І.П., «Найрозумніший» – Косяк Л.М., «УРА! КАНІКУЛИ!!!!» – Голуб І.О., «LG-ЕВРИКА» – Беляк Л.М.,екскурсії в музеї льону при ПДМ, «Краєзнавчий», до старого ЛЬВОВА, перегляд відеомультфільма «Кіт у чоботях» у 3D форматі.

Головне завдання, яке ставлять перед собою вихователі, щоб діти побувавши в таборі, добряче відпочили і набралися сил та у новому навчальному році дали фору однокласникам, а у шкільному творі на звичну тему «Як я провів літні канікули?» змогли написати найяскравіші враження про цікаво проведений час у таборі.

Все в таборі до душі – і приємні вихователі-вожаті, і смачна кухня, і забавні ігри та конкурси, і веселі дискотеки. А головне – веселий сміх та радість на обличчях дітей.Заступник з виховної роботи Цибульська Т.Л.

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua