www.novograd.osp-ua.info

Освітян Новограда-Волинського запросила Польська Фундація "Щасливе дитинство" на зустріч координаторів міжнародного обміну молоді країн ЄС і сусідніх країн-партнерів Східної Європи
01.06.2012

Інформаційно-методичним центром управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради, навчальними закладами за останні роки здійснено цілий ряд проектів з організації міжнародних учнівських обмінів та міжнародну співпрацю педагогів: підготовку координаторів ШЄКів в Любліні, створення мережі європейських клубів у місті Новограді-Волинському, організація діяльності центру європейської інформації, здійснення обміну між учнями(педагогами), проведення комплексу проєвропейських заходів інших.

Нещодавно польський партнер ІМЦ Фундація "Щасливе дитинство" у рамках Програми "Партнерство заради співпраці" запросила координаторів міжнародного молодіжного обміну на Міжнародну зустріч для координаторів міжнародного обміну молоді країн ЄС і сусідніх країн-партнерів Східної Європи, спрямовані на розвиток партнерської співпраці. Як повідомив інформаційно-методичному центру координатор проектів організації «ЩД» Ян Федирко зустріч відбудеться з 17 по 23 червня 2012 у навчальний центрі в Лісовому Мотишу поблизу Любліну.

Програма "Партнерство заради співпраці" спрямована на розвиток партнерської співпраці між країна Європейського Союзу та країна Східної Європи.

Метою зустрічі є створення платформи для співпраці між координаторами (керівниками організацій) з метою встановлення партнерських відносин та створенню нових ідей для проектів, які розширюють співпрацю з країнами Східного партнерства.

У зустрічі беруть участь представники країн: Польща, Литва, Болгарія, Туреччина), а також учасники із сусідніх країн Східної Європи (Україна, Білорусь, Грузія, Молдова).

Серед завдань зустрічі: Зміцнення контактів між організаціями, відповідальними за молодіжні проекти, Обмін ідеями про проекти, які приведуть у спільних програмах, Близьке знайомство з польськими неурядовими організаціями, Передача досвіду між координаторами різних країн та профілів, Підвищення якості міжнародних молодіжних обмінів.
Форми та методи роботи у рамках зустрічі: Інноваційний метод відкритого простору, щоб розвивати партнерські відносини для майбутніх проектів, Семінари з міжкультурної комунікації і мова анімації, Семінари по тім-білдінгу і групової динаміки, Інтеркультурні вечори, Робота в проблемно-орієнтованих командах, щоб придумати проект концепції (дискусії, мозковий штурм), Відвідання місцевих неурядових організацій.

ІМЦ, враховуючи заявки шкіл міста, формує делегацію та сподівається, що зустріч буде сприяти розвитку міжнародного співробітництва освітян міста.П.К. Ліневич,
завідувач інформаційно-методичного центру

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua