www.novograd.osp-ua.info

Освітяни міст Новоград-Волинський та Коростишів шукають нові форми спілкування
24.05.2012

Освітяни нашого міста завжди були зацікавлені у встановленні та розвиткові зв’язків з колегами різних регіонів країни, й не тільки самі їдуть за досвідом роботи, а з радістю зустрічають колег.

Нещодавно гостинний колегіум знов зустрічав гостей: у навчальному закладі відбулася дружня зустріч учнів початкових класів та вчителів Коростишівської гуманітарної гімназії з учнівським колективом колегіуму. Особливістю та необхідністю спілкування є те, що обидва загальноосвітні навчальні заклади працюють за інноваційною технологією - системою розвивального навчання Ельконіна-Давидова.

Це перший досвід проведення таких зустрічей – в гостях саме учні початкових класів. На них чекала насичена програма: екскурсія по школі та у шкільний музей, салон краси та вітальний концерт за участю учнів початкових класів колегіуму. Тільки позитивні емоції та враження від прийому та побаченого отримали наші юні гості. Звичайно, протягом усього візиту відбулося спілкування педагогів: обмін досвідом роботи, шляхами вирішення проблем та особливостей викладання навчальних предметів. Такого професійного спілкування дуже потрібують вчителі, особливо ті, хто працюють за новими технологіями. Зустріч юних коростишівців та новоград-волинців теж необхідна для поширення форм спілкування, якому навчають педагоги з молодшого шкільного віку.
 
А ще школярі з Коростишева завітали до музею Лесі Українки й ознайомилися з різними експозиціями, які яскраво розповідають про життя та творчість нашої видатної землячки.
Зустріч у колегіумі стала новою формою у співпраці вчителів, що працюють за системою розвивального навчання.

П.К. Ліневич,
завідувач інформаційно-методичного центру

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua