www.novograd.osp-ua.info

Новоград-Волинський: До дня пам’яті померлих від СНІДу
22.05.2012

 У третю неділю травня весь світ відзначив День пам’яті, померлих від СНІДу. СНІД може торкнутись кожного, в незалежності від віку, статі, національності та способу життя. Щодня СНІД забирає життя восьми українців. Ми втрачаємо молоде покоління – майбутнє нашої держави, адже більшість людей, чиї життя забирає СНІД – це молоді люди віком 25-49 років.

Традиційно в місті пройшли заходи до Всесвітнього Дня пам’яті померлих від СНІДу. На базі міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулася зустріч для учнівської молоді школи-інтернат з представниками міського благодійного фонду «Нехай твоє серце б’ється». Розмовляли про значимість здорового способу життя, про шляхи передачі ВІЛ, як можна убезпечити себе від цього захворювання, про неприпустимість вживання наркотичних речовин та алкогольних напоїв, про культуру статевих стосунків.

21 травня в міському парку культури і відпочинку пройшла мотивована акція «День пам’яті померлих від СНІДу», яка привернула чимало уваги мешканців міста. Під час акції представники МЦСССДМ та міського благодійного фонду «Нехай твоє серце б’ється» розповсюджували інформаційно-просвітницькі матеріали: буклети, листівки, журнали, газети, де можна знайти достовірну інформацію про інфекції, що передаються статевим шляхом, ВІЛ/СНІД, що потрібно робити для захисту свого здоров’я та уникнути необдуманих вчинків.

Життя наповнене радощів та задоволень. Якщо ми збережемо своє здоров’я, то збережемо радість життя. Будьмо пильними до власного здоров’я.Людмила Харченко
Спеціаліст МЦСССДМ© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua