www.novograd.osp-ua.info

Новоград-Волинський: Гвардійці знову в епіцентрі подій
22.05.2012

В останні роки значно підвищився рівень і темп бойової підготовки в частинах та підрозділах Збройних Сил України. В першу чергу в бойових частинах об’єднаних сил швидкого реагування до яких входить 30 окрема гвардійська Новоград – Волинська Рівненська орденів Червоного прапора, Суворова ІІ ступеню механізована бригада. Найбільші цьогорічні навчання військ з бойовою стрільбою відбуваються саме з підрозділами 30 окремої механізованої бригади – однією з найбільш боєздатних частин вітчизняного війська командиром якої є гвардії полковник Олександр Нестеренко.

В цьому році в рамках експерименту на базі 2 механізованого батальйону 30 окремої механізованої бригади командиром якого є гвардії майор Володимир Кокорєв сформована батальйонна тактична група до складу якої увійшли кращі військовослужбовці частини, які неодноразово доводили свій високий професіоналізм та бойовий вишкіл у миротворчих операціях та широкомасштабних навчаннях державного рівня.

Незважаючи на короткостроковий термін підготовки, який тривав п’ять місяців, воїни гвардійці підійшли з розумінням та неймовірною витривалістю до заключної фази проведення батальйонного тактико –стройового навчання, яке буде проведено протягом 28-30 травня 2012 року на бригадному полігоні.

Протягом заключної фази проводились тренування максимально наближені до батальйонного тактико – стройового навчання під керівництвом командувача сухопутних військ ЗСУ генерал – полковника Геннадія Воробйова та командира 8 армійського корпуса генерал – лейтенанта Петра Литвина.

На навчання очікується приїзд Міністра Оборони України Дмитра Саламатіна та начальника Генерального штабу – Головнокомандувача ЗСУ генерал – лейтенанта Володимира Замани.


 Офіцер відділення з виховної роботи
капітан Сергій Майдюк

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua