www.novograd.osp-ua.info

Любити так, як любиш ти, ніхто не вміє на землі
14.05.2012

Перед Богом мама на колінах,
Щирим серцем молиться вона
І горить незмінна і нетлінна
Віра—непідкупна і міцна!
Ця молитва небо відкриває,
Ця молитва рветься в Небеса,
Бо любов Господня в ній палає!
І слова, як вранішня роса:
Кожна крапля має силу Божу
Для нужденних, хворих і німих…
За дітей незрячих і безсилих—
Молиться не тільки за своїх!
За дітей, щоб вирвати із аду,
Усім серцем молиться вона.
В цій молитві сила зорепаду
І морської хвилі глибина…
Перед Богом на колінах мати,
А насправді—воїн на коні!!!
Дай бажання поряд з нею стати
І молитись, Боже, і мені!!!

 

Впевненими, великими кроками по землі крокує найчарівніша пора року, яка пробуджує до життя все живе. У другий тиждень травня, коли розцвітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас Свято матері… Напередодні цього чарівного свята у гостинній читальній залі центральної дитячої бібілотеки зібралися на своє чергове засідання члени літературного об’єднання «Натхнення».

Приємно було бачити щирі посмішки та радість на обличчях запрошених мам та гостей в очікуванні приємних хвилин спокою, умиротворіння та сюрпризів. А вони, повірте мені, були, адже свято, присвячене – МАМІ!!! і приготували його - діти – найдорожче і найсвітліше в нашому житті.

Свято Матері уособлює собою три образи: Матері Божої, матері-України і рідної неньки. Ой, я маю три матері, та всі три хороші - Три матері, три квіточки, як три красні рожі.

Ведучі із запаленими свічечками прочитали молитву до Божої Матері та заспівали пісню «Я молюсь до тебе щиро, Богородице Маріє».

До слова був запрошений диякон Свято-Троїцького кафедрального собору о. Миколай (Мизерний), який від імені всіх священнослужителів подякував Господу Богу, Матері Божій, рідній нашій ненці-Україні, кожній матері за наше життя і побажав дітям берегти, цінувати, не ображати своїх матерів, адже вони привели нас у світ, годували, ростили і пестили, недосипали ночей, тривожилися за наше здоров’я. Любов матері – основа і джерело життя. У цілому світі мірою гідності людини вважається її вдячність матері за життя, за всі її старання та за виховання дітей.

Дітки інсценізували казку «Як мати зозулею стала», зовсім не веселу, але повчальну для сучасної дітвори. Дуже прикро, коли наші мами плачуть, але плакати вони можуть не тільки від горя, страждань, неприємностей, але і від щастя, непомірної любові, вдячності. І дуже цікавий кліп подивилися присутні на цю тему.

І взагалі, виступи дітей супроводжувалися цікавими відеороликами. Так, була зроблена презентація родин учасників свята. І для кожної мами, що сиділа у залі, було приємно споглядати за своєю родиною. Ну, і вже без сумніву, було багато пісень. Пісні співали самі учасники свята під супровід синтезатора та а капело.

Не обійшлося і без гумору. Веселим сміхом заполонилися стіни бібліотеки, коли маленька учасниця свята прочитала вірш

«Поміняймося мами місцями».
Кожен любить свою маму,
Бо вона найкраща сама,
І тому ми вам бажаєм,
Щоб, як квіти, ви цвіли,
Щоб завжди здорові, гарні
І щасливі ви були!

Учасники свята, а серед них були і дітки хворі на ДЦП, вихованці недільної школи при Свято-Троїцькому кафедральному соборі, доставили неймовірну радість всім присутнім гостям, які отримали подарунки від своїх діточок та не хотіли розходитися по своїх домівках.


Центральна дитяча
бібліотека

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua