www.novograd.osp-ua.info

Зариблення річки Случ у Новограді-Волинському
11.05.2012

Численні нарікання на заростання річок і взагалі стан водойм постійно обговорюються громадськістю. Вирішити проблему численної рослинності можна шляхом зариблення водойм певними видами травоїдних риб.

З цією метою Новоград-Волинська міськрайонна громадська організація “Громада рибалок” в цьому році проводила збір коштів на придбання молодняка риб. На зібрані кошти в Рівненській області було придбано близько 500 кілограмів малька (карась, білий амур, толстолоб).

7 травня 2012 року було проведено друге зариблення річки Случ в п’яти місцях в межах міста в присутності представників засобів масової інформації, держаного рибінспектора Засухи В.Г., працівників відділу НС та екології міської ради, активістів Новоград-Волинської міськрайонної громадської організації “Громада рибалок” на чолі з головою Левченко І.М. і членів їх сімей.
По різному сприйняли нову водойму запущені види риб. Окремі відразу зникали в глибину річки, інші довше проходили процес адаптації, але з часом також пірнали у глиб водойми.

Певна частина не витримала тривалого переїзду та високої температури, так як день був дуже спекотний, так і залишилась на поверхні водойми.

Самі активісти організації Новоград-Волинська міськрайонна громадська організація „Громада рибалок“ залишились задоволені. Вони здобули досвід доставки молодняка риб та зробили висновки про строки проведення зариблення водойм.Наталія Дитиненко
Спеціаліст відділу з надзвичайних
ситуацій та екології міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua