www.novograd.osp-ua.info

Новоград-Волинський: Робочі зустрічі та наради міського голови
23.03.2012

Перебуваючи в столиці України м.Києві, міський голова мав робочі зустрічі з роду проблем міста, зокрема, з першим заступником міністра будівництва та житлово-комунального господарства Семчуком Г.М., заступником міністра інфраструктури Корнієнко В.В., головою комітету Верховної Ради України з питань бюджету Барановим В.О. та іншими високопосадовцями, перед якими підняті відповідні клопотання щодо сприяння вирішенню проблем та потреб Новограда-Волинського. 

15 березня відбулася координаційна нарада з керівниками міських правоохоронних органів під головуванням міського голови Володимира Загривого. Першим питанням, яке підняв міський голова було про стан суспільно-політичної ситуації в місті та Україні, зокрема щодо останніх подій в Миколаєві, Севастополі. Найближчим часом у всіх школах міста будуть проведені батьківські збори, за участю працівників правоохоронних органів. 

Також важливим питанням є стан боротьби в місті з наркоманією, самогоноварінням, безконтрольним проживанням циган, із шахраями, що відбирають квартири у незахищених жителів міста. Найближчим часом буде відпрацьоване місто із залученням працівників правоохоронних органів із Житомира, а управлінням праці та соціального захисту населення міської ради будуть складені списки всіх бездомних громадян міста для перевірки обставин вилучення їхніх квартир та жилих будинків. 

Давно назріває та потребує вирішення питання обмеження роботи на підприємствах торгівлі в нічний час, де реалізовують спиртні напої. Зокрема біля залізничної станції та на привокзальній площі є торгові точки, де практично цілодобово розпивають алкогольні напої. Дозволи на торгівлю видані Коростенською лінійною санепідемстанцією. Також є скарги на те, що поряд біля навчального закладу – промислово-економічного технікуму в магазині „Троя“ торгують спиртними напоями та сигаретами. Надалі по місту ще будуть додатково встановлені відеокамери, перед депутатами міської ради буде підняте клопотання щодо заборони торгівлі спиртними напоями в нічний час. Також буде створена комісія, яка перевірить роботу даних підприємств. В разі виявлення порушень керівників буде позбавлено ліцензії на торгівлю алкогольними напоями. 

Також на цій, як і на додатковій зустрічі з відповідними посадовими особами розглядалися проблеми об’єднань співвласників багатоповерхових будинків, зокрема, підготовки проектно-кошторисної документації на ремонти житлових та інших об’єктів, енергозберігаючі заходи. 

Звернуто серйозну увагу на незадовільну морально-психологічну ситуацію, яка склалася в ОСББ „Морське“, де продовжуються міжусобні війни між угрупуваннями мешканців. Володимир Загривий наголосив керуючому будинками Володимиру Селезньову та новообраному голові правління Володимиру Слєсаренку що тільки взаємотерпіння, взаємотолерантність, спокійний підхід до розгляду проблем, справжнє і совісне вболівання за справи в ОСББ принесе позитив. 

Рекомендовано членам цього та інших об’єднань співвласників припинити наговори і звинувачення та спокійно визначитися у діях по життєзабезпеченню мікрорайону. Міським головою також запропоновано ще декілька варіантів виходу із критичної ситуації: зібрання повноцінних зборів всього об’єднання; створення невеликих об’єднань по кожному, або по 2-3 багатоповерхових будинках; і послідуюче їх об’єднання в Асоціацію всіх ОСББ даного мікрорайону з визначенням на конкурсних засадах професійного, досвідченого керівника. Все це має бути вирішено на зборах співвласників із внесенням змін та доповнень до Статуту та інших правовстановлюючих документів.
І, нарешті, мер акцентував на забороні міському голові та іншим працівникам міської ради, як держслужбовцям - втручатися у діяльність органів місцевого самоврядування, до яких відносяться і ОСББ, що диктується Законом України „Про засади запобігання і протидії корупції“, який набув чинності з 1 січня 2012 року.


Відділ інформації та зв’язків з
громадськістю міської ради


© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua