www.novograd.osp-ua.info

Новоград-Волинський: Зміни в законодавстві сприяють соціальному захисту багатодітних сімей
27.07.2011

З 16 червня 2011 року набув чинності Закон України № 3525–VI "Про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про охорону дитинства".
Законом розширюється поняття багатодітної сім‘ї, визначивши її як сім’ю, в якій подружжя (чоловік та жінка) перебуває у зареєстрованому шлюбі, разом проживає та виховує трьох і більше дітей, у тому числі кожного з подружжя, або один батько (одна мати), який (яка) проживає разом з трьома і більше дітьми та самостійно їх виховує. 

Крім того, до складу багатодітної сім'ї включаються також діти, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах, - до закінчення навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років. Ця норма набуває чинності з 1 січня 2012 року. 

Соціальні пільги та компенсації надаються на підставі посвідчення, яке підтверджує статус багатодітної сім`ї. З метою забезпечення в повному обсязі всіх родин та дітей (від 6 років) посвідченнями, просимо батьків повідомити особисті дані для внесення до реєстру багатодітних сімей.

Детальнішу інформацію можна отримати у відділі у справах сім`ї та молоді Новоград-Волинської міської ради (вул. Шевченка, 5 ІІ поверх кінотеатру ім.Щорса)


Відділ у справах сім’ї та
молоді Новоград-Волинської міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua